Uczestnik Big Brother zaatakował Beatę Szydło! Ostro

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Big Brother to najnowsza propozycja dla widzów stacji TVN. Należy przyznać, iż powrót do korzeni komercyjnej stacji się opłacił. Poczynania uczestników show w najnowszej odsłonie śledziło miliony Polaków. Z tego powodu wielu z nich zyskało sławę na lata, a wśród nich jest Łukasz Darłak i Oleh Riaszeńczew. Ten pierwszy spowodował niemały skandal. W wywiadzie dla jednego z portali określił byłą premier Beatę Szydło mianem „Marionetki”.

Kim jest Łukasz Darłak? – uczestnik show stacji TVN – Big Brother

CZYTAJ TEŻ: Gessler upokorzona w „Świat według Kiepskich”! Cała Polska to zobaczyła

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Świat wielkiego brata od lat przykuwał uwagę milionów widzów w całym kraju. Jednak przez dobrych parę lat nikt nie zamierzał wznowić emisji kontrowersyjnego reality show. Warto zaznaczyć, iż głównym powodem popularności programu były przede wszystkim liczne skandale. We wznowionej produkcji ich nie zabrakło. To dzięki właśnie nim wielu tegorocznych uczestników zyskało sławę na lata. Wśród tych osób jest między innymi Łukasz Darłak.

Łukasz był uczestnikiem niejednego skandalu w Big Brotherze. Warto zaznaczyć, że mężczyzna nie krył się od początku ze swoją orientacją seksualną. Jest gejem i wcale nie zamierzał się z tym kryć w czasie produkcji autorstwa TVN. Przekonał się o tym nie jeden męski uczestnik programu. Wśród nich był między innymi uczestnik z Ukrainy -Oleh Riaszeńczew. Nasz wschodni sąsiad został podczas jednego z odcinków pocałowany przez Łukasza. Z tego powodu mężczyzna nie ukrywał, że średnio mu się to podobało.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

Darłak atakuje Beatę Szydło i wywołuje skandal. Dla niego była premier to Marionetka

Łukasz Darłak i Oleh Riaszeńczew autorami skandali. Łukasz zaatakował Beatę Szydło. Oleh zdradził Magdę z Big Brothera TVN.
Łukasz Darłak i Oleh Riaszeńczew autorami skandali. Łukasz zaatakował Beatę Szydło. Oleh zdradził Magdę z Big Brothera TVN.

Beata Szydło. Łukasz Darłak idzie o krok dalej. Mężczyzna nie traci na popularności, mimo że już go nie oglądamy w Big Brotherze. Tym razem świeży celebryta postanowił udzielić wywiadu, w którym odniósł się do byłej premier polskiego rządu — Beaty Szydło. Jego zdaniem polityk wzięła się znikąd i nie wiadomo jak została premierem polskiego rządu. Łukasz uważa także, że Szydło to w jego odczuciu zwykła marionetka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Co u Oleha Riaszeńczewa?

Oleh wszedł do grona celebrytów, których początki miały miejsce w kultowym programie Big Brother. Ukrainiec do pewnego momentu mógł zaliczyć swój występ do udanych. Oleh poznał tu Magdę, w której się zakochał. Para miała już wspólne plany po opuszczeniu programu, jednakże wszystko się mocno skomplikowało z powodu decyzji producentów show. Okazało się, że Oleh był jedną z tych osób, które najczęściej nominowały Magdę do opuszczenia programu, dlatego nie kryje żalu do producentów z TVN, którzy bardzo skomplikowali jego życie. Czy ten skandal wpłynie na dalsze relacje pary? Czas pokaże.

źródło: pomponik.pl

POLECAMY:

Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem
Musiał wywołał kolejny skandal! Teraz ostro się tłumaczy
Szok! Wojewódzki wyznał to na Insta! Chodzi o narkotyki
Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

Beata Szydło

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →