Magda Gessler i Anja Rubik złamały ciszę wyborczą? Gwiazdy TVN w ogniu krytyki

Magda Gessler i Anja Rubik to jedne z największych i najbardziej popularnych celebrytek występujących na antenie stacji TVN. Obie niestety mocno angażują się w sytuację polityczną w naszym kraju. W szczególności dotyczy to Ani Rubik, która coraz częściej wypowiada się w mediach na tematy polityczne i światopoglądowe. Niestety tego typu działalność nie przynosi jej zbyt wielu zwolenników. Cisza wyborcza, wybory do europarlamentu, wybory 26 maj. Gessler cisza wyborcza Instagram, Rubik cisza wyborcza Instagram Czyżby celebrytki złamały ciszę wyborczą?

Kontrowersyjne Anja Rubik i Magda Gessler

Polecamy przeczytać: Skandal w TVP. Słynny dziennikarz wyrzucony! Powód przeraża

Magda Gessler zdecydowanie rzadziej niż Anja Rubik udziela się w kwestiach związanych z polską polityką, dlatego że restauratorka woli się wypowiadać w kwestiach odnoszących się do kwestii stricte ideologicznych. Do dziś możemy mieć w pamięci zamieszczoną na instagramie fotografie autorstwa prowadzącej „Kuchennych rewolucji„. Przedstawiała ona dwóch mężczyzn, którzy bardzo czule się względem siebie zachowywali. Tym samym restauratorka dała do zrozumienia swoim fanom, iż popiera i akceptuję związki osób tej samej płci.

Cisza wyborcza, wybory do europarlamentu, wybory 26 maj. Gessler cisza wyborcza Instagram, Rubik cisza wyborcza Instagram Czyżby celebrytki złamały ciszę wyborczą?
Cisza wyborcza, wybory do europarlamentu, wybory 26 maj. Gessler cisza wyborcza Instagram, Rubik cisza wyborcza Instagram Czyżby celebrytki złamały ciszę wyborczą?

Magda Gessler była jeszcze niedawno autorką innego sporego incydentu, który miał miejsce w czasie emisji „Kuchennych rewolucji”. Mianowicie podczas kręcenia zdjęć do nowego odcinka kulinarnego show restauratorka założyła skórzaną kurtkę z sierpem i młotem na placach. Symbol totalitaryzmu wzbudził spore kontrowersje w społeczeństwie. Chodziły wówczas liczne hipotezy, które mówiły, że KRRiT może wymóc z tego powodu zamknięcie programu. Do tego jednak nigdy nie doszło.

Polecamy również: Koniec sklepów Biedronka Lidl! To ich zniszczy

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Od ponad doby w Polsce trwa cisza wyborcza z powodu odbywających się wyborów do parlamentu europejskiego. Wszelkie formy agitacji politycznych są surowo zabronione, aby nie wpływać na ostateczny rezultat święta demokracji. Anja Rubik od dawna bardzo intensywnie identyfikuje się z jedną z głównych partii politycznych w naszym kraju. W czasie ciszy wyborczej zamieściła fotografię, która wzbudziła niemałe kontrowersje i pytania.

Agitacja gwiazd TVN w czasie ciszy wyborczej?

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie dodała zdjęcie, na tle rozwieszonych flag Unii Europejskiej. Fotografia wzbudziła spore kontrowersje w mediach oraz wśród internautów. Powód był jeden. Zdaniem komentujących Anja Rubik chciała w ten sposób wesprzeć jedno z ugrupowań, które mocno identyfikuje się z wartościami prounijnymi. Post po krótkim czasie po publikacji udostępniła Magda Gessler.

POLECAMY:

Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Polakom opadły szczęki. To co Cimoszewicz powiedział u Olejnik nie mieści się w głowie!
Generał ujawnia! III wojna światowa już trwa! Polska musi się obawiać tego
Putin się wścieknie! Ostra deklaracja Morawieckiego

Tagi: Cisza wyborcza, wybory do europarlamentu, wybory 26 maj. Gessler cisza wyborcza Instagram, Rubik cisza wyborcza Instagram Czyżby celebrytki złamały ciszę wyborczą?

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →