Magda Gessler ma rodzeństwo! Będziecie w szoku kim jest

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych osobowości stacji TVN. Restauratorka słynie przede wszystkim z prowadzonego przez siebie programu „Kuchenne Rewolucje”. Kobieta słynie z talentu do robienia biznesu. Niedawno uruchomiła nową markę lodów „Ice Queen”. Interes ma przede wszystkim generować jak najwyższe zyski. Okazuje się, że przeciwieństwem Pani Magdy jest jej brat — Piotr Ikonowicz. Tak Magda Gessler ma rodzeństwo choć nigdy nie występuje nim na swoim koncie na Instagram. Działacz lewicy podkreśla, że pieniądze są dla frajerów. Co na to gwiazda stacji TVN?

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje TVN

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki zakpił z Adamka i jego córek! Bokser go zmiażdżył

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler od dawna występuje na antenie stacji TVN. Jej program „Kuchenne Rewolucje” cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów. Prywatnie restauratorka posiada liczne restaurację rozmieszczone po całej Polsce. Cieszą się one olbrzymią popularnością. Mimo że nie należą do najtańszych, to na brak gości Pani Magda narzekać raczej nie może. To najlepiej rozwinięty biznes gwiazdy telewizyjnego show.

Czytaj także: Czegoś takiego jeszcze nie było! Tesco podjęło desperacki krok. Klienci są zachwyceni

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler ma rodzeństwo, czyli Piotr Ikonowicz z w TVN

Instagram Magda Gessler I Piotr Ikonowicz, Kim jest brat prowadzącej Kuchenne Rewolucje TVN, Co rodzeństwo gwiazdy myśli o jej nowym biznesie "Ice Queen"?
Magda Gessler I Piotr Ikonowicz, Kim jest brat prowadzącej Kuchenne Rewolucje TVN, Co rodzeństwo gwiazdy myśli o jej nowym biznesie „Ice Queen”? Instagram

Pani Magda Gessler ma również brata. Nie każdy wie, że były poseł, A aktualnie działacz społeczny — Piotr Ikonowicz, to brat jednej z większych bizneswomen w naszym kraju. Jednak Pan Piotr w przeciwieństwie do siostry nie poświęca tak dużej uwagi w stosunku do zysków. Podkreślił to w jednym z zamierzonych wpisów na portalu społecznościowym.

Kim jest Piotr Ikonowicz? – działacz lewicy

ZOBACZ TAKŻE: Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl

Piotr Ikonowicz podkreśla, że za czasów sprawowania funkcji jego status życia był znacznie wyższy. Aktualnie wygląda to nieco gorzej, lecz mężczyzna nie narzeka. Działacz podkreśla, że brak wysokich zarobków rekompensuje mu możliwości pomocy ludziom. Warto bowiem dodać, iż Pan Piotr pomaga osobom pozostawionym samym sobie w potrzebie. Nie raz blokował eksmisję urzędnicze. Teraz częściowo zaangażował się ponownie w politykę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki upokorzony na wizji. Gąsiorowska nie hamowała się

Brat Magdy Gessler w ostatnich wyborach do europejskiego parlamentu startował z list „Lewicy Razem”. Koalicja ugrupowań stricte lewicowych przekroczyła zaledwie 1% poparcia społeczeństwa. Pan Piotr startował z okręgu Łódzkiego. Jak można wywnioskować po rezultacie koalicji, z której startował — bez powodzenia.

POLECAMY:

Wojewódzki ostro oberwał! Wrzucił zdjęcia na Facebook
Wojciechowska w ciąży? Ujawniła prawdę
Wow! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok
Ochojska grubo przesadziła! Nawet opozycja w szoku
Tagi: Piotr Ikonowicz, Magda Gessler, Rodzeństwo, brat, TVN, Kuchenne Rewolucje, instagram
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →