Makabryczne zabójstwo Polaka w Irlandii! Wstrząsające kulisy zbrodni! [FOTO]

W sylwestrową noc w Ballyjamesduff w Irlandii zabito Polaka. 40-latek zginął od kilku ciosów nożem. Policja w końcu zatrzymała podejrzanego. To Tomasz P., który przez rok mieszkał w tym samym budynku. Do ataku najprawdopodobniej doszło podczas gry w karty.

40-letni Marcin Ś. mieszkał w Ballyjamesduff od 10 lat. Pracował w zakładzie przetwórstwa mięsnego. Został zaatakowany nożem około godz. 23 w sylwestrową noc. Przewieziono go do szpitala.

Niestety, zmarł z powodu odniesionych ran. Przeprowadzono sekcję zwłok mężczyzny. Śledczy, ze względu na toczące się dochodzenie, nie ujawniają jednak jej wyników.

Policja zatrzymała za to podejrzanego o zabójstwo. 38-letni Tomasz P. sam zgłosił się na posterunek w Cork i opowiedział o okolicznościach śmierci 40-latka. Okazało się, że mieszka on w tym samym budynku i znał zabitego od około roku.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało PAP, że „sprawa jest znana ambasadzie RP w Dublinie”, a „wydział konsularny placówki pozostaje w kontakcie z policją i rodziną ofiary w Polsce”.

Przedstawiciel polskiego resortu dyplomacji dodał jednak, że „ze względu na konieczność ochrony danych osobowych Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie może przekazać szczegółów prowadzonych działań”.

 

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.