Michał Szpak ma ogromne problemy. Nie ma praw? Jest oficjalne oświadczenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak ma poważne problemy, w lutym artysta zdecydował, że jego nowym agentem będzie, mąż Ani Wyszkoni, Maciej Durczak, czy teraz przez to straci prawa do swoich utworów?

„Z dniem 1. stycznia na wszelkich polach zakończyła się moja współpraca z firmą MUSICART. Wzrastałem przy Was w siłę i na zawsze będzie we mnie wdzięczność za wiarę, gdy nikt inny nie wierzył. Szczerze Dziękuję Wam za wykonaną pracę! Jednocześnie pragnę poinformować, że nowym kontaktem we wszystkich sprawach zawodowych staje się agencja Rock House Entertainment.” – w oficjalnym oświadczeniu napisał na początku roku Michał Szpak

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Polacy wstrzymali oddech. Właśnie ogłoszono pilny komunikat!

Michał Szpak ma problemy odkąd zdecydował, że jego agentem będzie Maciej Durczak, straci prawa do utworów?

Tak o zmianach w swoim managemencie informował na początku tego roku Michał Szpak. To właśnie wtedy zdecydował się zakończyć dziewięcioletnią współpracę ze swoim dotychczasowym managerem i firmą Musicart. Od tego momentu jego sprawami zawodowymi miał zajmować się mąż Ani Wyszkoni, Maciej Durczak. Całą sytuację zupełnie inaczej przedstawia jednak Musicart.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Obowiązują już od soboty. Wielu z nas nawet o tym nie wie

„Informujemy, że Agencja J&J Musicart nie przedłużyła umowy agencyjnej z Michałem Szpakiem, która wygasła z dniem 1 stycznia 2020 r. i nie zajmuje się już prowadzeniem Jego kariery artystycznej. Wszystkie zawarte przez nas umowy na występy Artysty w roku 2020 będą wykonane zgodnie z ich treścią. Natomiast w sprawie kolejnych koncertów prosimy kontaktować się z nowym managementem Michała Szpaka. Jednocześnie pragniemy poinformować ich potencjalnych organizatorów, że w sprawie licencji na publiczne wykonania wszystkich utworów z albumów „Byle Być Sobą” oraz „Dreamer” w tym największych przebojów artysty takich jak m.in. „Color Of Your Life” , „Jesteś Bohaterem”, „Byle Być Sobą”, czy „Don’t Poison Your Heart” należy kontaktować się z firmą Jaguarec Sp. z o.o. oraz SM Publishing Sp.z o.o., które są współwłaścicielami praw autorskich do tego repertuaru” – można wyczytać w oświadczeniu firmy Musicart.

Piętrzą się problemy Michała Szpaka

Ostatnio cześć utworów artysty zniknęła z muzycznych serwisów streamingowych. Kolejnym problemem jest fakt, że teraz każdy organizator koncertu, na którym ma wystąpić Szpak. I zaśpiewać piosenki ze swoich dwóch płyt o zgodę będzie musiał zwrócić się do poprzedniej firmy producenckiej Michała. Co oczywiście będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„To jest niezrozumiałe dla mnie. To decyzja poprzednich producentów Michała o usunięciu jego piosenek z internetu. Nie mam na nią żadnego wpływu.” – wyznał Maciej Durczak, czy to oznacza, że Michał Szpak nie będzie grał na swoich koncertach większości swoich utworów?

Źródło: Interia

Polecamy także:

Pracownicy przerwali milczenie. Ujawnili prawdę o Jaworowicz

Tusk przeciwko Polsce! Jego działanie może doprowadzić do tragedii

Awantura w Sejmie. Marszałek Witek starła się z Scheuring-Wielgus (wideo)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →