Awantura w Sejmie. Marszałek Witek starła się z Scheuring-Wielgus (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sejm: Elżbieta Witek i Joanna Scheuring-Wielgus starły się po wyborze przez sejm na przewodniczącego komisji do spraw pedofilii prof. Błażeja Kmieciaka. Ekscentryczna posłanka Lewicy nie kryła swojego braku aprobaty dla takiego wyboru dokonanego przez sejm.

W bardzo drugiej wypowiedzi dawna posłanka partii Nowoczesna postanowiła wyjaśnić swoje stanowisko. Słowa Scheuring-Wielgus nie do końca spodobały się marszałek sejmu, która postanowiła je bardzo szybko wyjaśnić w stosunku do poseł z Torunia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Szumowski ujawnił ilu tak naprawdę jest zarażonych w Polsce. Liczba przeraża

Sejm: Elżbieta Witek vs Joanna Scheuring-Wielgus

Joanna Scheuring-Wielgus w poprzedniej kadencji sejmu uchodziła za jedną z najbardziej kontrowersyjnych i ekscentrycznych posłów. Aktualnie znana polityk zdecydowanie rzadziej wypowiada się w mediach i zabiera głos z sejmowej mównicy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wyjątek stanowi jednak jej ostatnie przemówienie z sejmu na temat wyboru prof. Błażeja Kmieciaka na przewodniczącego komisji ds. pedofilii. Scheuring-Wielgus w bardzo długim wywodzie odniosła się negatywnie do tej kandydatury i decyzji podjętej przez posłów.

Chciałabym przypomnieć państwu, że ta komisja przez wiele organizacji w Polsce, przez konstytucjonalistów i ekspertów, została oceniona jako komisja, która jest niekonstytucyjna i bezprawna. To po pierwsze — oznajmiła Scheuring-Wielgus. Po drugie: Dzisiejszy wybór przewodniczącego komisji nie był jednomyślny. Chciałabym zwrócić uwagę, że tylko trzy osoby na prezydium głosowały za kandydaturą pana Kmieciaka. Trzy osoby się wstrzymały i warto o tym wiedzieć — zaznaczyła posłanka Lewicy. — A trzecia rzecz o której warto wiedzieć, to to, że ten pan który ma zostać przewodniczącym tej komisji jest również osobą, która współpracuje z ideologiczną i fundamentalistyczną organizacją Ordo Iuris

podkreśliła parlamentarzystka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W tej sytuacji głos postanowiła zagrać marszałek Elżbieta Witek.

Czytaj też: Uwaga! Pilne ostrzeżenie dla tej części Polski. Skutki mogą być katastrofalne

Pani poseł, pani poseł! Po pierwsze, chciałam pani przypomnieć że na 411 posłów kiedy wybieraliśmy komisję, 401 głosowało za. Czyli praktycznie cała izba. Po drugie nieprawdą jest to co pani mówi, że pan profesor współpracuje z Ordo Iuris. Po trzecie pani poseł, do przedwczoraj do godziny 21 był czas na zgłaszanie kandydatur na przewodniczącego. Wpłynęła tylko jedna kandydatura. W związku z tym co pani powiedziała przed chwileczką mija się z prawdą.

Źródło: Twitter

Polecamy także:

Popularny produkt z Lidla skażony. Nie jedz go pod żadnym pozorem

Ministerstwo przypomina! Od dziś panują nowe zasady. Nie każdy o tym wie

Uwaga! Pilne ostrzeżenie dla tej części Polski. Skutki mogą być katastrofalne

Minister nie ma żadnych wątpliwości. Wiadomo co z przywróceniem reżimu

Została gwiazdą jako dziecko. Nie uwierzysz jak teraz wygląda!

Polska: Odnaleziono ludzkie szczątki. To prawdopodobnie zaginiona…

Sejm: Elżbieta Witek i Joanna Scheuring-Wielgus starły się po wyborze przez sejm na przewodniczącego komisji do spraw pedofilii prof. Błażeja Kmieciaka.
Sejm: Elżbieta Witek i Joanna Scheuring-Wielgus starły się po wyborze przez sejm na przewodniczącego komisji do spraw pedofilii prof. Błażeja Kmieciaka.
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →