Młodziutka, 14-letnia gwiazda popełniła samobójstwo! Powód szokuje! „Zobaczcie co zrobiliście”

„Chciała uciec przed złem tego świata” – napisał na Facebooku ojciec 14-letniej Amy „Dolly” Everett. Tydzień temu nastolatka popełniła samobójstwo. Była prześladowana w internecie. Dziewczyna była bardzo dobrze znana w Australii – gdy miała 8 lat została „twarzą” kampanii słynnych kapeluszy Akubra.

W emocjonalnym poście zamieszczonym na portalu społecznościowym ojciec Amy napisał, że jego córka chciała uciec przed złem tego świata, ale „nie zdawała sobie sprawy z tego, jaką pustkę i ból pozostawiła po sobie”. Ten tydzień to przykład na to, jak media społecznościowe powinny być używane – oraz jak nie powinny być używane – napisał Tick Everett.

Zrozpaczony ojciec zaapelował do prześladowców swojej córki, by przyszli na jej pogrzeb. Jeśli przez przypadek ten post zobaczą osoby, które myślą, że ich prześladowanie to był żart – przyjdźcie i zobaczcie spustoszenie, którego jesteście twórcami – zaapelował.

Amy „Dolly” Everett w wieku 8 lat była „twarzą” kampanii znanych na całym świecie kapeluszy Akubra. Firma także zamieściła informację o jej śmierci. Wezwała do sprzeciwiania się każdej formie prześladowania.

W ciągu ostatniego roku co piąte dziecko w Australii przyznało, że było przez kogoś prześladowane.

This is not an easy post to write. We were shocked and distressed to hear of the passing of "Dolly" – the young girl…

Opublikowany przez Akubra Hats na 8 stycznia 2018

Well were do I start, I would like to thank everybody for their kind and suportive words over the last few days it is…

Opublikowany przez Tick Everett na 7 stycznia 2018

Every parent's worst nightmare. (Via Daily Mail Australia)

Opublikowany przez Daily Mail na 9 stycznia 2018

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →