Owsiak ostro przesadził. Uderzył w rząd i Polaków

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jurek Owsiak. Poland Rock to festiwal, który niedawno zastąpił popularny Przystanek Woodstock. Jest to bardzo popularna w Polsce oraz w Europie impreza muzyczna, która co roku jest organizowana przez Jurka Owsiaka – założyciela i prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Imprezie prócz koncertów towarzyszą również liczne warsztaty z gośćmi specjalnymi. Nie brakuje także rozmów z samym założycielem Poland Rock oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Jerzym Owsiakiem, który w ostatnim czasie bardzo mocno zaangażował w sprawy polityczne.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jerzy Owsiak bez wątpienia nie jest zwolennikiem dzisiejszej władzy w Polsce. Lider WOŚP wyraził to niejednokrotnie, a w szczególny sposób na tegorocznym Poland Rock Festiwal, a dawniej Przystanek Woodstock.

W swojej przemowie Owsiak nawiązał do Gdańska, który jest jego rodzinnym miastem. Niestety treść orędzia lidera WOŚP wywołała skandal.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Kto z Gdańska? Ręka do góry. Dbajcie o Gdańsk, bo to jest NASZE miasto, Wolne Miasto Gdańsk. Nie dajmy tam majdrować, nie dajmy tam zmieniać historii.

Owsiak:
– Kto z Gdańska? Ręka do góry. Dbajcie o Gdańsk, bo to jest NASZE miasto, Wolne Miasto Gdańsk. Nie dajmy tam majdrować, nie dajmy tam zmieniać historii. pic.twitter.com/fq6M7HuhcK

— PikuśPOL ?? ‏? (@pikus_pol) August 1, 2019

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy:

Tragedia na Poland Rock Festiwal. Policja odnalazła zwłoki mężczyzny

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →