Owsiak podjął drastyczną decyzję! „Mamy rozdarte serce”

Jurek Owsiak musiał podjąć decyzję, Poland Rock festival 2020 (dawniej Woodstock) został odwołany ze względu na pandemię koronawirusa. Aktualnie cały świat wzmaga się z pandemią koronawirusa.

Polecamy również: Kolejne zgony i zachorowania – resort podał nowe dane

Aktualnie najgorsza sytuacja jest w Stanach Zjednoczonych,  gdzie do tej pory liczba chorych przekroczyła ponad milion osób. Z kolei 56 tysięcy pacjentów zmarło z powodu COVID-19.

Na całym świecie choruje już ponad 3 miliony osób. W tej sytuacji wiele imprez masowych zostało odwołanych z powodu wysokiego stopnia ryzyka. Wśród nich jest Poland Rock Festiwal.

Jurek Owsiak odwołał Pol’and’Rock festival

Sytuacja jest wciąż bardzo poważna. Cały świat wzmaga się z pandemią koronawirusa od początku bieżącego roku. W Polsce przez ten czas stwierdzono ponad 11 tysięcy przypadków zachorowań na koronawirusa z czego stwierdzono śmierć u ponad 500 pacjentów,  a ponad 2000 uznano za wyleczonych.

Mimo wszystko sytuacja wciąż jest poważna. Z tego między innymi względu odwołano wiele imprez masowych. Wśród nich jest między innymi Poland Rock Festiwal. O tej decyzji poinformował Jurek Owsiak.

Lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  zrobił to podczas audycji „Zaraz będzie ciemno”

– „To nie moment na zgrywanie bohaterstwa, z pokorą wzięliśmy się do pomocy na jaką nas stać. Wygramy i pójdziemy na spacer, wierzymy w to mocno”

– powiedział.

Mimo wszystko festiwal odbędzie się,  lecz w zupełnie innej formie niż do tej pory.

Zobacz także: To jest piąta żona Wiśniewskiego? Nie uwierzysz!

W dniach 30 lipca – 1 sierpnia zapraszamy Was na całe trzy dni festiwalowego grania! Stworzymy dla Was Najpiękniejszą Domówkę Świata – internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków. Mamy przecież tych przeżyć bardzo dużo w naszym archiwum, a i tegoroczni artyści na pewno będą chcieli przekazać Wam od siebie wiele gorących słów przyjaźni. W Waszych domach, a może na biwaku, jeśli takie będą mogły się odbywać, a może nad jeziorem czy na polanie, gdzie będziecie mogli odpalić swój komputer”

ogłosił Owsiak.

Jurek Owsiak musiał podjąć decyzję, Poland Rock festival 2020 (dawniej Woodstock) został odwołany ze względu na pandemię koronawirusa/ screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy również:

„Upadek Kabały”: Teoria spiskowa czy jedna z największych tajemnic ludzkości?

Latami to ukrywała, gdy tajemnica wyszła na jaw wszyscy

Kim Dzong Un nie żyje? Jego doradca ujawnił prawdę

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →