Pasażer nagrał ostatnie chwile przed katastrofą samolotu. Przerażający wypadek oczami ofiary [WIDEO]

Udostępnij:
10 lipca 2018 roku doszło do tragedii samolotu w Republice Południowej Afryki.

Opublikowane zostało mrożące krew w żyłach nagranie jednego z pasażerów. Na nagraniu znajduje się wnętrze samolotu w ostatnich chwilach przed katastrofą.

NIESZCZĘŚLIWY LOT

Samolot, o którym mowa to zabytkowy Convair 340 z 1954 roku. Startował z lotniska Wonderboom. Mimo iż miał zostać przekazany do holenderskiego muzeum, postanowiono nim wystartować w ramach ekskluzywnego safari. Nie minęło dużo czasu od startu, a silnik uległ awarii.

OFIARY

W wypadku zginęły dwie osoby, wiele osób było rannych. O wypadku było wiadomo od razu, jednak minęło sporo czasu, zanim nagranie ujrzało światło dzienne.

Na pokładzie znajdowało się dziewiętnaście osób. Jedna z nich zginęła na miejscu katastrofy, druga – została przewieziona do szpitala i niestety, mimo usilnych prób ze strony lekarzy, nie udało się jej uratować.

OCZAMI PASAŻERA

Jednemu z pasażerów, siedzącemu w lewym skrzydle, udało się nagrać płomienie, które dotknęły skrzydła samolotu. Naoczni świadkowie widzieli także, że podczas startu leciał z samolotu dym. Ciężko zaprzeczyć temu, że był to wyjątkowo niebezpieczny i zdecydowanie zbyt ryzykowny lot, który nie musiał się tak skończyć, a tak naprawdę – w ogóle zacząć. W tle nagrania słychać głosy zaniepokojonych pasażerów, a kiedy samolot rozbija się o ziemię – widać tylko czarne tło. Przerażające!

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");