Przerażające odkrycie w ciele dziecka. Gdy zobaczyli te zdjęcia -ZAMARLI. Maluch walczy o życie [FOTO]

Na początku wyglądało to niegroźnie. W Uzbekistanie matka, uskarżająca się na problemy z oddawaniem moczu synka, poszła z dzieckiem do szpitala. Lekarze zrobili 11-miesięcznemu maluchowi zdjęcie rtg i osłupieli. W ciele malca znajdowało się 16 ostrych przedmiotów, jak się okazało później, były to igły do szycia. Dziecko zostało natychmiast zoperowane.

Kobieta, która przeprowadziła synka, jest krawcową. To tłumaczy, skąd w jej domu było tyle igieł. Lekarze w tym samym dniu przeprowadzili 9-godzinową operację w trakcie której z ciała dziecka udało się wydobyć 13 ostrych przedmiotów. Pozostałe 3 zostaną usunięte podczas kolejnego zabiegu. Stan dziecka jest poważny, chłopiec znajduje się na OIOM-ie.

– Mój mąż pracuje w Rosji i teraz mieszkam w domu mojej matki. Sama wychowuje dziecko, nikt oprócz mnie nie zostaje z maluchem. Nie mam pojęcia, jak igły mogły trafić do jego wnętrzności – powiedziała w rozmowie z uzbeckim portalem kun.uz matka chłopca.

Sprawę bada lokalna policja, gdyż igły znajdowały się na tylko w brzuchu, ale również innych częściach ciała malca. Medycy przypuszczają, że niektóre z nich mogły nie być połknięte, lecz wetknięte z zewnątrz. Możliwe, że chłopiec był dręczony przez członków swojej rodziny. O tym jest przekonany również Akilow Chabibulla, chirurg, który operował dziecko.

Uzbekistan. W brzuchu dziecka znajdowało się 16 igieł

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →