Skandal w”Rolnik szuka żony”! Widzowie oburzeni

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Własnie premierę miał kolejny odcinek 6 sezonu hitowego programu rozrywkowego TVP pod tytułem „Rolnik szuka żony” i od razu mamy skandal. Marta Manowska przedstawiła pięciu bohaterów tej edycji. Wzbudzili oni nie małe kontrowersje swoimi stwierdzeniami. Po emisji odcinka na portalu Instagram posypały się negatywne komentarze.

Kolejny odcinek szóstego sezonu programu „Rolnik szuka żony” już za nami, ale media społecznościowe aż wrzą, wszystko przez skandal jaki wywołali uczestnicy. Marta Manowska, prowadząca show, przedstawiła pięciu uczestników tej serii. Są to Adrian, Jakub, Seweryn, Sławomir i Waldemar.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?

Poruszenie wśród widzów wywołał moment czytania listów od kandydatek. Fani programu wyrazili swoje niezadowolenie z zachowania panów, gdyż zbyt otwarcie, ich mniemaniem, odrzucali kandydatki z powodu wieku lub nieodpowiedniego wyglądu. Szczególnie Waldemar podpadł widzom programu. Stwierdził on wprost, że chce założyć rodzinę, więc oczekuje młodej kandydatki na żonę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Skandal w „Rolnik szuka żony”! Widzowie zniesmaczeni

Skandal w programie "Rolnik szuka żony" (TVP), widzowie dali upust swojemu niezadowoleniu na portalu Instagram. Prowadzącą dalej jest Marta Manowska.
Skandal w programie „Rolnik szuka żony” (TVP), widzowie dali upust swojemu niezadowoleniu na portalu Instagram. Prowadzącą dalej jest Marta Manowska.

„Spodziewałem się też i młodszych osób, ale jest to oddźwięk odbioru mojej osoby. Dając listy ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę”

Wielu widzom nie spodobało się podejście mężczyzn i ocenianie kandydatek tylko po wyglądzie i wieku, swoje niezadowolenie wyrazili w komentarzach na Instagramie.

„Albo mi się wydaje, albo ci mężczyźni mają coraz większe wymagania. Wiadomo, że czasem można wizualnie się nie podobać, ale mieć dobry charakter. Też nie można tak od razu nikogo przekreślać.”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

„Wydają się bardzo wybredni. Odrzucać tylko ze względu na wiek lub dzieci. Powodzenia w szukaniu w tym wieku.”

„Po zerowym odcinku zastanawiałam się jak to możliwe, że tacy fajni faceci są sami i nie mają żadnej kobiety u boku. Po dzisiejszym odcinku już wszystko rozumiem i nie mam więcej pytań.”

„Program powinien zmienić nazwę na „Rolnik szuka modelki Victoria’s Secret”.”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony
Gąsiewska nie zwróciła uwagi na biust! Zdjęcie poszło w świat
Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało
Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →