Skandal w”Rolnik szuka żony”! Widzowie oburzeni

Udostępnij:

Własnie premierę miał pierwszy odcinek 6 sezonu hitowego programu rozrywkowego TVP pod tytułem „Rolnik szuka żony” i od razu mamy skandal. Marta Manowska przedstawiła pięciu bohaterów tej edycji. Wzbudzili oni nie małe kontrowersje swoimi stwierdzeniami. Po emisji odcinka na portalu Instagram posypały się negatywne komentarze.

Premierowy odcinek szóstego sezonu programu „Rolnik szuka żony” już za nami, ale media społecznościowe aż wrzą, wszystko przez skandal jaki wywołali uczestnicy. Marta Manowska, prowadząca show, przedstawiła pięciu uczestników tej serii. Są to Adrian, Jakub, Seweryn, Sławomir i Waldemar.

CZYTAJ TEŻ: Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?

Poruszenie wśród widzów wywołał moment czytania listów od kandydatek. Fani programu wyrazili swoje niezadowolenie z zachowania panów, gdyż zbyt otwarcie, ich mniemaniem, odrzucali kandydatki z powodu wieku lub nieodpowiedniego wyglądu. Szczególnie Waldemar podpadł widzom programu. Stwierdził on wprost, że chce założyć rodzinę, więc oczekuje młodej kandydatki na żonę.

Skandal w „Rolnik szuka żony”! Widzowie zniesmaczeni

Skandal w programie "Rolnik szuka żony" (TVP), widzowie dali upust swojemu niezadowoleniu na portalu Instagram. Prowadzącą dalej jest Marta Manowska.
Skandal w programie „Rolnik szuka żony” (TVP), widzowie dali upust swojemu niezadowoleniu na portalu Instagram. Prowadzącą dalej jest Marta Manowska.

„Spodziewałem się też i młodszych osób, ale jest to oddźwięk odbioru mojej osoby. Dając listy ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę”

Wielu widzom nie spodobało się podejście mężczyzn i ocenianie kandydatek tylko po wyglądzie i wieku, swoje niezadowolenie wyrazili w komentarzach na Instagramie.

„Albo mi się wydaje, albo ci mężczyźni mają coraz większe wymagania. Wiadomo, że czasem można wizualnie się nie podobać, ale mieć dobry charakter. Też nie można tak od razu nikogo przekreślać.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani

„Wydają się bardzo wybredni. Odrzucać tylko ze względu na wiek lub dzieci. Powodzenia w szukaniu w tym wieku.”

„Po zerowym odcinku zastanawiałam się jak to możliwe, że tacy fajni faceci są sami i nie mają żadnej kobiety u boku. Po dzisiejszym odcinku już wszystko rozumiem i nie mam więcej pytań.”

„Program powinien zmienić nazwę na „Rolnik szuka modelki Victoria’s Secret”.”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”
Roxie Węgiel miała to zrobić na wizji! Rodzice musieli reagować
Koterski zdradza sekret Wojewódzkiego! Chodzi o orientację
To szok dla Fanów „Kiepskich”. Ryszard Kotys odchodzi?!
Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?

, , ,