Sensacyjna decyzja Morawieckiego! Właśnie powołał 3 NOWYCH ministrów

W czwartek premier Mateusz Morawiecki powołał na stanowiska podsekretarzy stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju: Pawła Chorążego, Adama Hamryszczaka i Witolda Słowika – poinformował szef tego resortu Jerzy Kwieciński.

W nowo powstałym Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju powołano trzech wiceministrów. Instytucja ta zastąpiła istniejące dotąd Ministerstwo Rozwoju, którym – nawet po objęciu stanowiska premiera – kierował Mateusz Morawiecki.

Kwieciński o powołaniach mówił na wspólnej konferencji z szefową Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii Jadwigą Emilewicz.

Z kolei w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, jak przypomniała szefowa resortu Jadwiga Emilewicz, wiceministrowie zostali powołani przez premiera w środę. Są to: Mariusz Haładyj, Piotr Woźny oraz Tadeusz Kościński.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →