Słowianie mają swój horoskop! Sprawdź jaki jest Twój znak i co oznacza

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niektórzy twierdzą, że w słowiańskich wierzeniach i mitach kryje się jakaś niesamowita prawda o świecie. Być może sposób, w jaki Słowianie opisywali przyrodę i człowieka był naiwny, ale paradoksalnie to właśnie owa naiwność jest dziś źródłem ezoterycznej siły, która emanuje z duchowej spuścizny naszych praprzodków. Słowianie wyznaczyli 15 znaków, z których każdy był podporządkowany innemu bóstwu. Sprawdź, co oznacza twój znak i czy zgadza się z twoją osobowością. To niesamowite, ale horoskop Słowian jest ponoć jeszcze precyzyjniejszy niż zodiakalne proroctwa gwiazd.

Czarnobóg (24 grudnia – 30 stycznia)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Masz olbrzymią wyobraźnię, umiesz perspektywicznie patrzeć na sprawy. Jesteś mądry/a i masz dobrą intuicję. Twoimi pozytywnymi cechami są także wytrwałość w dążeniu do celu i wierność w miłości. Za dużo jednak wymagasz od siebie oraz innych.

Weles (31 stycznia – 21 marca)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jesteś optymistą o dwoistej naturze. Nie przywiązujesz się do tego, co materialne. Jesteś bardzo pomysłowy/a i kreatywny/a. Łatwo ulegasz pokusom i ciemnej stronie twojego charakteru, jesteś rozrzutny.

Dziewanna (22 marca – 16 kwietnia)

Masz niesamowity urok osobisty i zdolności pedagogiczne. Jesteś opiekuńczy/a. Jesteś w stanie poświęcić się dla najbliższych. Rodzina jest dla ciebie bardzo ważna. Twoje zdrowie wymaga ciągłej uwagi – musisz o nie szczególnie dbać. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jarowit (17 kwietnia – 14 maja)

To, co cię charakteryzuje to miłość do świata i umiłowanie życie. Wierzysz w dobro. Masz zdolności przywódcze. Twoją słabą stroną jest brak umiejętności podporządkowania się, upór i wyjątkowy temperament. 

Lela (15 maja – 2 czerwca)

Masz powodzenie u płci przeciwnej. Jesteś cierpliwy/a, spokojny/a, masz poczucie humoru. Charakteryzuje cię również uczciwość i wierność. Nie tolerujesz zdrad i niestałości w uczuciach. Jesteś pomocny/a i masz dużą wyobraźnię (czasem nieco wybujałą). Bywasz nieprzewidywalny/a. 

Kostroma (3 czerwca – 12 czerwca)

Masz duszę artysty. Umiesz żyć i cieszyć się tym co „tu i teraz”. Jesteś ciekawy świata i elokwentny. Umiesz zawierać przyjaźnie na całe życie. Prześladuje cię pech, więc nieraz będziesz musiał zmierzyć z tragicznymi wydarzeniami i dziwnymi wypadkami. 

Dodola (13 czerwca – 6 lipca)

Cechuje cię mnóstwo energii, młodość ducha. Umiesz celebrować życie i masz szczęście. Bywasz czasem naiwny i leniwy. Wydaje ci się, że bez wysiłku zdobędziesz sukces. Masz nieco zbyt liberalne poglądy na miłość i życie rodzinne. 

Kupało (przesilenie letnie – 21/22 czerwca)

Jesteś czuły/a i delikatny/a. Masz bogate życie wewnętrzne, zamiłowanie do staroświeckich romansów przy jednoczesnej umiejętności twardego stąpania po ziemi. Czasem za bardzo koncentrujesz się na gromadzeniu dóbr materialnych. 

Łada (7 lipca – 1 sierpnia)

Jesteś pracowity/a, masz powodzenie w miłości i życiu rodzinnym. Cechuje cię wrażliwość, uduchowienie, zamiłowanie do sztuki. Bywasz czasem nieprzewidywalny/a, kapryśny/a i zadufany/a w sobie. Nie umiesz podejmować decyzji. 

Perun (2 sierpnia – 28 sierpnia)

Jesteś ambitny/a, umiesz doceniać uroki życia. Nie masz problemów z podejmowaniem decyzji. Jesteś opiekuńczy/a. Kochasz dzieci i bardzo ważne jest dla ciebie życie rodzinne. Bywasz władczy/a i nie zawsze umiesz dostosować się do sytuacji.  

Żywa (29 sierpnia – 13 września)

Jesteś skromny/a, życzliwy/a, gościnny/a. Masz zdolność łagodzenia konfliktów. Umiesz zachować dyskrecję. Masz łagodny charakter. Cenisz sobie spokój i ciszę. Bywasz czasem nazbyt ostrożny/a, nieufny/a i konserwatywny/a oraz pesymistyczny/a.

Mokosz (14 – 27 września)

Masz umiejętność samodyscypliny, jesteś sumienny/a w wykonywaniu obowiązków, spokojny/a i skromny/a. Wierzysz w przeznaczenie i jesteś skłonny/a do wychowywania sobie partnera. 

Swarożyc (28 września – 15 października)

Masz zdolność dostrzegania we wszystkim piękna, zdolności pedagogiczne. Podczas podejmowania decyzji kierujesz się rozumem. Możesz spędzić lata na poszukiwaniu idealnego partnera, bo bywasz zbyt wymagający/a. 

Marzanna (16 października – 8 listopada)

Jesteś cierpliwy. Charakteryzuje cię zdolność samodyscypliny i upór. Czasem bywasz bezkompromisowy, a to nierzadko może przerodzić się w brak litości, czy nawet mściwość i manipulację emocjonalną.

Siemargł (9 listopada – 28 listopada)

Masz wojowniczy charakter. Jesteś pewnym siebie optymistą. Ważne jest dla ciebie poczucie sprawiedliwości. Cenisz sobie duchowość. Bywasz czasem zbyt spontaniczny/a i skłonny/a do buntowania się. 

Żmij (29 listopada – 23 grudnia)

Jesteś mądry/a i wrażliwy/a. Jesteś elokwentny/a i masz zdolności pisarskie, a także przywódcze. Bywasz pesymistą. Masz czasem trudności w utrzymaniu dobrych relacji z innymi.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →