Gessler nie zawsze tak zarabiała. Oto cała prawda

Magda Gessler i jej zarobki to dziś bez wątpienia olbrzymie sumy. Z pewnością nie jeden fan gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje zadał sobie w duchu pytanie — jak kiedyś zarabiała Magda Gessler? Dziś restauratorkę na portalu Instagram obserwuje ponad milion fanów, lecz jak wyglądało życie finansowe Pani Magdy, zanim stała się królową polskiej gastronomii?

CZYTAJ TEŻ: Doda pilnuje prywatności. Tych zdjęć u niej nie znajdziemy

Magda Gessler i jej praca

Magda Gessler i jej dawne zarobki. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje jest bardzo aktywna na portalu instagram. Ile niegdyś zarabiała restauratorka?
Magda Gessler i jej dawne zarobki. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje jest bardzo aktywna na portalu Instagram. Ile niegdyś zarabiała restauratorka?

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka jest bardzo aktywny na portalu Instagram, gdzie jej poczynania codziennie bacznie obserwuję ponad miliony fanów. Dzisiejsze zarobki Pani Magdy z pewnością małe nie są. Nie jeden magazyn branżowy z dziedziny finansów szacuje roczne przychody gwiazdy na poziomie kilku milionów. W tym miejscu zatem można zadać pytanie, jak dawnej i ile zarabiała Magda Gessler?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przerażający dramat aktorów serialu „Świat według Kiepskich”

Magda Gessler i jej dawne zarobki

Gwiazda TVN z ubogiej rodziny z pewnością nie pochodzi. Jen rodzice w związku z wykonywaną pracą często zmieniali kraj zamieszkania z przyczyn zawodowych. Zanim gwiazda stała się restauratorką zarabiała na życie między innymi malując obrazy. Niestety były momenty w życiu Pani Magdy, które sporo odbiegły od jej dzisiejszego stanu życia. W tych chwilach gwiazda zarabiała na życie przy pomocy wyuczonego zawodu.

Mało kto zdaję sobie z tego sprawę, lecz dzisiejsza królowa TVN jest z wykształcenia malarzem. W najtrudniejszych dla siebie chwilach malowała obrazy, które następnie sprzedawała. Ceny może nie były na poziomie tych z górnej półki, lecz w pewnym stopniu pozwalały Magdzie Gessler na samodzielną egzystencję w życiu.

POLECAMY:

Gąsiewska przyłapana z innym? Co na to Zdrójkowski
Przybylska tuż przed śmiercią powiedziała to swoim bliskim. Serce pęka
Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim
Skandal w”Rolnik szuka żony”! Widzowie oburzeni
Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →