Tego w Kiepskich nikt się nie spodziewał! To był nie mały szok

Udostępnij:

„Świat według Kiepskich” jest już emitowany na antenie stacji Polsat od 20 lat, większość postaci stało się przez ten czas kultowych, ale trzeba zauważyć, że wielokrotnie w epizodycznych rola pojawiały się tam różne gwiazdy. Ferdek Kiepski, Marian Paździoch, czy Arnold Boczek to postaci, które zapadły nam w pamięć, ale kto jeszcze zawitał na plan serialu przez te wszystkie lata?

To już 20 lat odkąd emitowani są Kiepscy. Serial stał się kultowy i cały czas ma wielu fanów, a większość postaci stała się kultowych. Do tego stopnia, że aktorzy je odgrywający są kojarzeni z nimi nawet w prywatnym życiu, co dla wielu jet olbrzymim problemem.

CZYTAJ TEŻ: Szok! Doda zdobyła się na szczere wyznanie – chodzi o alkohol

Żaden aktor nie chce zostać zaszufladkowany, a własnie z takimi sytuacjami zmagała się większość obsady. Między innymi Gnatowski (Boczek), Żukowski (Walduś), czy nawet sam Grabowski (Ferdek).

W ciągu tylu lat emisji serialu oprócz stałej obsady, w pojedynczych odcinkach swoje epizody miało wiele krajowych gwiazd. Byli to znani aktorzy, dziennikarze, czy nawet sportowcy, wymienimy teraz kilku z nich.

„Świat według Kiepskich”, jakie gwiazdy wystąpiły w serialu?

"Świat według Kiepskich" (Polsat) odwiedzają gwiazdy. Ferdek Kiepski, Marian Paździoch, czy Arnold Boczek są niezapomniani, ale kto jeszcze się tam znalazł?
„Świat według Kiepskich” (Polsat) odwiedzają gwiazdy. Ferdek Kiepski, Marian Paździoch, czy Arnold Boczek są niezapomniani, ale kto jeszcze się tam znalazł?

Małgorzata Kożuchowska wcieliła się w jednym z odcinków w pielęgniarkę, koleżankę, z pracy w szpitalu, Halinki Kiepskiej.

"Świat według Kiepskich" (Polsat) odwiedzają gwiazdy. Ferdek Kiepski, Marian Paździoch, czy Arnold Boczek są niezapomniani, ale kto jeszcze się tam znalazł?
„Świat według Kiepskich” (Polsat) odwiedzają gwiazdy. Ferdek Kiepski, Marian Paździoch, czy Arnold Boczek są niezapomniani, ale kto jeszcze się tam znalazł?

Krzysztof Ibisz także zaliczył występ w serialu, gwiazdor Polsatu wielokrotnie udowadniał, że ma olbrzymi dystans do swojej osoby i wielkie poczucie humoru. Zagrał oczywiście samego siebie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka z „M jak miłość” zaatakowana! Fani wściekli

Ze względu na słabość jaką ma do serialu, nawet legenda polskiego kina, sam Daniel Olbrychski zdecydował się na epizod w jednym z odcinków.

Wśród innych osobistości polskiego show biznesu, które wzięły udział w serialu wymienić można chociażby Zbigniewa Wodeckiego, który grał siebie samego. Leona Niemczyka, Andrzeja Kopiczyńskiego, czyli sławetnego „Czterdziestolatka”, czy Tomasza Karolaka. Poza tym swoją chwilę w serialu mieli Sebastian Mila, Jacek Braciak, czy Jan Wieczorkowski.

źródło: Pikio

POLECAMY:

Prezenterka Dzien dobry TVN nago! Ostro przesadziła
Patryk Vega atakuje rząd! Wyborcy PiS mu tego nie darują
Szokujące ustalenia ws gwałtu. Jarosław Bieniuk ma problem
Joanna Krupa zwyzywana publicznie. Nie mieli dla niej litości
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki
loading...

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →