Lekarzowi puściły nerwy, zabił bo myślał że jest chora

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tragedia we Włoszech: Lekarzowi puściły nerwy,w ataku wściekłości zabił partnerkę, ponieważ myślał że jest chora na COVID-19.

Czytaj też: Szokująca reakcja Biedronki na nowe obostrzenia. Pierwszy raz w historii

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sytuacja jak widać jest coraz bardziej napięta w krajach,  gdzie koronawirus zbiera najbardziej mordercze żniwo. Aktualnie w samych Włoszech stwierdzono już ponad 100 tysięcy przypadków zachorowań na koronawirusa. Odnotowano również ponad 12 tysięcy przypadków zgonów spowodowanych bezpośrednio przez COVID-19. Ludzie obawiają się zarażenia i w tej sytuacji robią rzeczy,  które na co dzień w normalnych warunkach najprawdopodobniej nie miały by miejsca.

Wielka tragedia we Włoszech

Czytaj też: Jackowski przedstawił nową wizję: „Jestem przerażony”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Do przerażającej sytuacji doszło we Włoszech. Pielęgniarka i lekarz byli w związku, pracowali razem w jednym z sycylijskich szpitali. Ich związek wyglądał na bardzo poukładany. Para była ze sobą od wielu lat. Niestety w ostatnich dniach w relacjach pary zaczęło dochodzić do licznych nieporozumień. Mężczyzna zaczął podejrzewać, że jest chory na COVID-19. O całą sytuację zaczął oskarżać swoją partnerkę. Mężczyzna ostatecznie zamordował w ataku wściekłości swoją partnerkę.

Według mediów  sprawcą przestępstwa jest Antonio De Pace. Według informacji podanych przez „The Sun”: lekarz po uduszeniu kobiety zadzwonił po policję i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Policja weszła do mieszkania,  gdzie na miejscu spotkała martwe ciało kobiety i jej mordercę,  który próbował odebrać sobie życie. Mężczyzna został przetransportowany  do szpitala,  w którym na co dzień pracował. Na miejscu jego koledzy uratowali mu życie. Po przeprowadzonych badaniach ciała kobiety i jej mordercy okazało się,  że nie byli oni nosicielami koronawirusa.

Zobacz również: Chiny zataiły prawdziwy rozmiar pandemii? Ujawniono raport wywiadu USA

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zamordowana pielęgniarka nazywała się Lorena Quaranta i miała 27 lat. Kobieta kilka dni temu apelowała do swoich kolegów o wyjątkowe poświęcenie w tych ciężkich chwilach dla wszystkich Włochów.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy wykazać się odpowiedzialnością i miłością do życia. Musimy okazywać szacunek sobie, swojej rodzinie i krajowi. Musimy myśleć i pamiętać o tych, którzy codziennie poświęcają swoje życie w opiece nad naszymi chorymi cytuje treść wpisu pielęgniarki „New York Post”.

Źródło: O2

Tragedia we Włoszech: Lekarzowi puściły nerwy,w ataku wściekłości zabił partnerkę, ponieważ myślał że jest chora na COVID-19
Tragedia we Włoszech: Lekarzowi puściły nerwy,w ataku wściekłości zabił partnerkę, ponieważ myślał że jest chora na COVID-19

To może Cię również zainteresować:

„Jestem w szpitalu, mam koronawirusa”. Fala idiotycznych żartów zalewa sieć

Legenda polskiej muzyki nie żyje. Jest decyzja ws pogrzebu

Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują. Pełna treść

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →