Szok! Pierwsze zaręczyny w Sanatorium Miłości

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zaręczyny w „Sanatorium Miłości” w TVP – Marta Manowska może świętować? Władysław i Stanisława to gwiazdy drugiej edycji programu „Sanatorium Miłości”, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Jak do tej pory Manowska mogła święcić matrymonialne sukcesy w „Rolnik szuka żony”. To za sprawą tego programu już klika par zdecydowało się powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Dziś również okazuje się, że ta sytuacja może już nie długo czekać na uczestników tegorocznej edycji programu „Sanatorium Miłości”. Na razie pewne są oświadczyny. Czy zakochani pójdą jeszcze o krok dalej?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Szok! Kolejna para Marty Manowskiej rozstała się po programie
  2. Jakub z „Rolnik Szuka Żony” ma już dość. Wydał specjalne oświadczenie
  3. Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie – Komorowski bezczelnie kłamie? (film)

Władysław i Stanisława to przede wszystkim gwiazdy drugiej edycji programu „Sanatorium Miłości”, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Jak do tej pory Manowska mogła świecić matrymonialne sukcesy tylko w „Rolnik szuka żony”. Dziś media podały informacje o zaręczynach między Władysławem, a Stanisławą. Para miała zdecydować się na zaręczyny. Jeżeli staną na ślubnym kobiercu, to będą pierwszą parą w historii programu prowadzonego przez Martę Manowską. Warto dodać, że do dziś nie przetrwał żaden związek z pierwszej edycji programu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zaręczyny w „Sanatorium Miłości” TVP – Marta Manowska może świętować?

„Przede wszystkim po raz pierwszy w historii programu 'Sanatorium miłości’ zaręczyło się dwoje uczestników! Władysław Pieszko poprosił Stanisławę Kowalską o rękę, a ta nie odmówiła”

– informuje „Na Żywo”.

Portal zaznacza jednak, że ta relacja nie obędzie się bez burzliwych momentów:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Uczucie łączące parę wystawione będzie jednak na próbę. Podobno zakochani pokłócą się. Władysław udzielił też wywiadu na temat swoich potrzeb seksualnych, czym zszokował uczestniczki show”

– czytamy w magazynie „Na Żywo”.

Czytaj również: Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarła kilka miesięcy po ślubie

Czym jest Sanatorium Miłość?

„Sanatorium Miłości” to przede wszystkim oryginalny polski program produkcji TVP. Jego premierowa emisja odbyła się w 2019 roku. Do tej pory odbyły się dwie edycje programu. Jego prowadzącą od samego początku jest Marta Manowska. W programie bierze udział 12 osób – 6 kobiet, a także 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się oraz również wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium „Równica” w Ustroniu.

Zaręczyny w Sanatorium Miłości TVP - Marta Manowska: Władysław i Stanisława to gwiazdy Sanatorium Miłości, którego prowadzącą jest Marta Manowska.
Sanatorium Miłości/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →