TVN przegrywa w sądzie! Teraz będą zmuszeni do przeprosin

TVN KONFEDERACJA. Wybory do Parlamentu Europejskiego zbliżają się coraz większymi krokami. Głównymi faworytami wyścigu o 50 miejsc w Brukseli są przede wszystkim Prawo i Sprawiedliwość oraz Koalicja Europejska. Tuż za nimi znajdują się takie ugrupowania jak Kukiz’15, Wiosna oraz Konfederacja. Ta ostatnia z nich właśnie dała lekcje pokory stacji TVN.

TVN postawiło na manipulacje?

Stacja TVN nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem tej tendencji są liczne manipulacje stacji oraz przede wszystkim opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju. Stacja jak ognia unika tematyki stricte prawicowej oraz narodowej. Widzowie oglądający stacje mogli się o tym przekonać 16 kwietnia bieżącego roku. Wówczas to komercyjna stacja najprawdopodobniej celowo pominęła w swoim materiale uczestnictwo ugrupowania „Konfederacja” w zbliżających się euro-wyborach.

TVN Konfederacja. Poszli na wojnę

Z tego właśnie powodu prawicowa koalicja zdecydowała się na pozwanie TVN w trybie wyborczym. Bez wątpienia tego typu zagrania czołowych mediów w naszym kraju mają spory wpływ na wyniki wyborów. Sąd w ostatecznym werdykcie nie miał żadnych wątpliwości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Biedroń pogrążony! Członek partii ujawnił szokującą prawdę. “Płakałem w nocy”

Sąd orzeka winę TVN

„Sąd podzielił argumentację Konfederacji, uznając, że materiał Faktów był nierzetelny i wprowadzający w błąd” – stwierdzono w komunikacie Konfederacji. Na tej podstawie stacja TVN została zobowiązana do sprostowania swojego działania podczas emisji „Faktów”.

TVN ponownie stronnicze

Stacja TVN niestety często wykorzystuje swój szeroki zasięg emisji w Polsce do promocji jednej ze stron podziału politycznego w naszym kraju. Do dziś wielu z nas może pamiętać sytuację z uchodźcami przybywającymi do Europy przez Morze Śródziemne. Jeden z tych momentów uchwyciła stacja TVN, która na dodatek postanowiła kłamać w żywe oczy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rewolucyjne zmiany w Biedronce! Czegoś takiego jeszcze nie było. Wszystkie sklepy do przebudowy

Reporter stacji opisał sytuację w taki sposób, jakby za jego plecami znajdowały się chore i wymęczone kobiety z dziećmi. Tego typu relacja być może by przeszła w radiu, lecz nie w telewizji i to w wejściu na żywo. W rzeczywistości za ekipą TVN znajdowali się młodzi mężczyźni (uchodźcy). Ciężko było się doszukać choć jednej matki z dzieckiem.

Niestety tak wyglądają praktyki TVN. Stacja nieraz była karana za swoje czynny przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Wygląda na to, że nie wystarczająco dolegliwie.

CZYTAJ TEŻ:

Szok! Afera w “Big Brother”! To się zdarzyło po raz pierwszy w historii
Pilne: Brutalne zabójstwo w szkole! Nie żyje uczeń
Magda Gessler dodała zdjęcie i wywołała burzę. Takiej reakcji się nie spodziewała!

Tvn Konfederacja

Avatar

Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *