Gąsiewska zszokowała zdjęciem! Zrównali ją z ziemią!

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska pokazała swoje piersi w pełnej okazałości na portalu Instagram, ale nie to zwróciło największą uwagę fanów. Coś innego na fotografii wywołało ich oburzenie. Młoda gwiazda TVP i seriali „Rodzinka.pl, a także „Barwy szczęścia” jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym zachowaniem doprowadziła jednak ludzi do furii.

Młoda gwiazda TVP, Wiktoria Gąsiewska jest znana głównie z ról w takich serialach jak „Rodzinka.pl”, gdzie grała Agatę, przyjaciółkę Kuby Boskiego, a także „Barwy szczęścia”, gdzie wciela się w postać Oliwii. Od tego roku pojawiła się także w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”.

CZYTAJ TEŻ: Lewandowska ze światową gwiazdą! Zdjęcie robi furorę

Dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie promuje zdrowy i ekologiczny styl życia. Ostatnio Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje swoje piersi bez stanika, ale nie to przykuło uwagę jej fanów. Na fotografii znajduje się pewien szczegół, który doprowadził do furii wielu z nich.

Wiktoria Gąsiewska pokazuje piersi na Insta! Fani wściekli za jeden szczegół

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka.pl, Barwy szczęścia, TVP) pokazała piersi na portalu Instagram. Jednak to co innego rozwścieczyło fanów.
Fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Otóż fotografia jest zwykłym postem sponsorowanym, jakich wiele gwiazdy zamieszczają z pieniądze od sponsorów. Wiktoria reklamuje na nim wodę smakową żywiec w plastikowej butelce. Wielu fanów było oburzonych jej zachowaniem i dali temu wyraz w komentarzach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację

Wiktoria Gąsiewska i jej piersi zeszły na drugi plan

„To w końcu promujesz ekologiczny,zdrowy tryb życia czy kupowanie słodzonej wody w plastiku?”

„Nie sądzisz że jako influencerka powinnaś mieć dobry wpływ na swoich odbiorców? Dlatego nie powinnaś promować używania jednorazowego plastiku…”

„Zdrowy nawyk? To coś to nawet nie woda”

„Tak naprawdę ta woda nie różni się dużo od napojów gazowanych, ma również mnóstwo cukru. Dodatkowo ten plastik…”

„Wiki bardzo cie lubię ale promując wodę słodzoną to niestety nie jest zdrowy nawyk bo najlepszym nawykiem jest mieć butelkę filtrującą i nalać wodę z kranu i ci to przefiltruje i nie musisz kupować wody bo masz ją z kranu”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Do TVP powraca legendarny teleturniej! Miliony widzów w euforii
Unia pogrąża polski projekt! Kolejne polskie koncerny idą pod nóż
Izrael tego nie daruje. Były minister powiedział co myśli o roszczeniach Tel Avivu
To koniec Biedronia? Gigantyczna afera pogrąża jego partię
Taniec Gessler wygrał internety! To trzeba zobaczyć (Film)

, , , , ,