Wojewódzki może stracić sporo pieniędzy przez film „Nic się nie stało”. Początek problemów gwiazdy TVN

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki może stracić pieniądze po tym jak Latkowski pokazał swój film o pedofilii pt „Nic się nie stało”. Czy to początek dużych problemów gwiazdy TVN?

Czytaj też: Posłanka PO zniszczona w programie na żywo! Z tego się nie wytłumaczy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nadal trwa wielka burza po filmie Sylwestra Latkowskiego pt. „Nic się nie stało”. Sam film traktował głównie o sprawie Krystka, natomiast w reportażu zostały również pokazane i wymienione z nazwisk znane osoby ze świata show biznesu. Wśród nich był także Kuba Wojewódzki.

Wywołany publicznie przez Sylwestra Latkowskiego, gwiazdor TVN natychmiast zareagował grożąc pozwem na naruszenie dóbr i szarganie dobrego imienia. Wojewódzki obawiał się, że tak poważne oskarżenia mogą mu zaszkodzić w karierze. Czyżby się nie mylił?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki i „Nic się nie stało”

Film Latkowskiego pt. „Nic się nie stało” poruszył niezwykle bulwersujący i piekielnie ważny temat jakim jest pedofilia. Reżyser, dziennikarz oparł się przede wszystkim na wydarzeniach, które miały mieć miejsce w sopockiej „Zatoce Sztuki”.

Dużo komentarzy wywołał także komentarz do filmu samego twórcy. Dał on do zrozumienia, że z jedną z gwiazd dużej polskiej stacji telewizyjnej ma szczególnie na pieńku w tych sprawach. Wiele osób domyśliło się, że chodzi najprawdopodobniej o Kubę Wojewódzkiego.

Wojewódzki zagroził pozwem, reklamodawca się od niego odcina?

Jak wcześniej wspomnieliśmy, Kuba Wojewódzki od razu zagrozi pozwem obawiając się o swoją karierę oraz życie prywatne. Teraz zdaje się jego czarny scenariusz zaczyna się spełniać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Górniak wywołała burzę! Będzie miała poważne problemy

Okazuje się bowiem,że jedna z dużych sieci, która oferowała kontrakt reklamowy dla Kuby zaczyna się od niego odcinać. Dla gwiazdy TVN może to oznaczać utratę naprawdę potężnych pieniędzy.

Dowodem na to może być oświadczenie firmy P4 (Play), która w bardzo krótki acz dosadny sposób odcina się od całej afery.

Nie komentujemy doniesień medialnych, których, jako spółka P4, nie jesteśmy stroną. Nie udzielamy też żadnych informacji na temat naszych kontraktów reklamowych

– powiedział Wirtualnym Mediom Krzysztof Sylwerski, specjalista ds. PR w P4.

Czy oznacza to że wkrótce Kuba Wojewódzki straci ważny kontrakt i potężne pieniądze które za tym idą?

Kuba Wojewódzki może stracić pieniądze po tym jak Latkowski pokazał swój film o pedofilii pt "Nic się nie stało". Czy to początek problemów gwiazdy TVN?
Kuba Wojewódzki może stracić pieniądze po tym jak Latkowski pokazał swój film o pedofilii pt „Nic się nie stało”. Czy to początek problemów gwiazdy TVN?

Źródło: wp

Polecamy także:

Czipowanie staje się faktem. Trwają testy na ludziach

Wyciekły plany rządu. Utrudnienie dla wielu Polaków. Będą wściekli

Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego jak uczniaka! Chodzi o film Latkowskiego

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →