Posłanka PO zniszczona w programie na żywo! Z tego się nie wytłumaczy

Agnieszka Pomaska była gościem radia RMF FM, program prowadził Robert Mazurek, gdy rozmowa zeszła na temat CBA i Szumowskiego wtedy zaczął się cyrk.

Czytaj też: Uwaga: Nowe mandaty w związku z koronawirusem

Posłanka Platformy Obywatelskiej – mówiąc bardzo delikatnie – nie popisała się. Robert Mazurek szybko zobaczył z kim ma do czynienia i wykorzystał ogrom sytuacji jakie dała mu podczas wywiadu na żywo Agnieszka Pomaska.

To był prawdziwy festiwal błyskotliwego dziennikarstwa i kompletnej porażki i upokorzenia przedstawicielki Platformy Obywatelskiej. Zaczęło się od nieodpartej chęci przeprowadzenia ostrego ataku na obóz Prawa i Sprawiedliwości, jednakże coś poszło nie tak.

Wideo z nagrania już jest hitem w sieci i zapewne prędko ludzie o nim nie zapomną. Przytaczamy kilka najlepszych fragmentów.

Robert Mazurek zareagował natychmiast gdy Agnieszka Pomaska usiłowała bardzo nieudolnie zaatakować Prawo i Sprawiedliwość:

Ja rozumiem, że wy byście chcieli teraz wszyscy rozmawiać o Mateuszu Morawieckim. Bardzo byście chcieli rozmawiać o ministrze Szumowskim. Kiedy ja zadaje pytania o polityków Platformy Obywatelskiej, to pani nie chce o tym rozmawiać

– zaszachował Robert Mazurek Agnieszkę Pomaskę.

Zobacz również: Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego jak uczniaka! Chodzi o film Latkowskiego

Posłanka Platformy natychmiast zerwała się do odbicia piłeczki na antenie radia RMF FM. Gdyby wtedy wiedziała co za chwilę ją czeka…

Ja odpowiadam. Który z polityków Platformy Obywatelskiej… Czy Pan sobie wyobraża, żeby za rządów Donalda Tuska jakikolwiek minister mógł sobie pozwolić na to, żeby zrobić rozdzielność

– zapytała posłanka PO.

Robert Mazurek zadał cios ostateczny, posłanka Agnieszka Pomaska poniosła klęskę

Tak, tak, ale właśnie tak było – z Aleksandrem Gradem, waszym Ministrem Skarbu. Wpadła Pani we własne sidła. Pani Poseł, trzeba było to wcześniej sprawdzić

– odparł prowadzący program w RMF FM

To była jedna z wielu miażdżących dla Agnieszki Pomaski sytuacji. Przypomnijmy jeszcze jedną, która zyskuje miano hitu. Posłanka Po usiłowała odnieść się do sprawy Szumowskiego i podeprzeć się w tym ataku „raportem CBA”. Oh, jakiż to był błąd!

Pomaska zaczęła opowiadać o jakimś raporcie:

– (.. ) Był raport CBA, który sugerował, że jest coś nie tak w interesach brata Pana Szumowskiego.

-zaczęła Pomaska

Red. Mazurek od razu wyczuł pismo nosem i przypuścił ostry atak na dośc niezorientowaną posłankę Platformy Obywatelskiej:

Niemiłosierna ??????????Red. Mazurek w formie ??????POmaska:- … był raport CBA, który sugerował, że jest coś nie…

Gepostet von Arek Pikuś am Dienstag, 26. Mai 2020

– O jakim raporcie Pani mówi?

– w 2018 roku CBA sugerowało…

– CBA nie zajmuje się sugestiami….

– CBA wnioskowało o zbadanie sposobu ….

– Pani Poseł, CBA nie wnioskuje o zbadanie, jak Pani się dowie to proszę nam dać znać

– Z tego co wiem sprawa była w prokuraturze…

– Z tego co Pani wie?? A skąd Pani czerpie wiedzę?

– Mam informację na ten temat…

– Ale skąd Pani czerpie wiedzę?

– Od naszych posłów…

– Którzy to Wasi posłowie???

– Muszę sprawdzić po programie

Agnieszka Pomaska była gościem radia RMF FM, program prowadził Robert Mazurek, gdy rozmowa zeszła na temat CBA i Szumowskiego wtedy zaczął się cyrk.
Agnieszka Pomaska była gościem radia RMF FM, program prowadził Robert Mazurek, gdy rozmowa zeszła na temat CBA i Szumowskiego wtedy zaczął się cyrk.

Źródło: RMF

Polecamy także:

Szumowski ujawnił całą prawdę. Zwołał nagłą konferencję

Czipowanie staje się faktem. Trwają testy na ludziach

Wyciekły plany rządu. Utrudnienie dla wielu Polaków. Będą wściekli

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →