Gwiazdy załamane zwycięstwem Andrzeja Dudy. Dały upust swojej frustracji

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes oraz także Piotr Adamczyk wyrazili publicznie swój smutek po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich.

Przypomnijmy, że w dogrywce wyborczej batalii o pałac prezydencki zwyciężył Andrzej Duda, który tym samym pokonał Rafała Trzaskowskiego. Prezydent wygrał między innymi dzięki wielkiej mobilizacji konserwatywnego elektoratu. To wyraźnie nie podoba się celebrytom, którzy liczyli na wygraną „postępowego” Rafała Trzaskowskiego.

Czytaj też: Agata Duda postanowiła odpowiedzieć na zarzuty dziennikarza Wyborczej

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes oraz także Piotr Adamczyk załamani po wyborach

Wybory prezydenckie za nami. Większość Polaków podjęła decyzję o wyborze na urząd prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Niestety taki ostateczny werdykt nie wszystkim przypadł do gustu. Do tego grona zaliczają się przede wszystkim celebryci, którzy w bardzo wyrazisty sposób okazali swoje niezadowolenie z ostatecznych rezultatów święta demokracji w Polsce. Julia Wieniawa i Jessica Mercedes niemalże obie wybuchły płaczem. Piotr Adamczyk zaczął uderzać głową o ścianę, a Krystyna Janda stwierdziła, że „zwyciężyło zło i kłamstwo”.

Zobacz również: Tragiczna śmierć kickboksera. Doszło do okropnego wypadku

Jestem zmęczona już bardzo tym wszystkim i rozżalona. Zwyciężyło zło i kłamstwo” – mówi Janda. „Jeżeli będziemy mieli w dalszym ciągu na takim poziomie szkolnictwo, to nigdy nie wygra dobro. Wszystko jest selekcją negatywną. Nauka, kultura i wiedza nie jest w cenie, a inteligencja jest w pogardzie. Jeśli dalej będą głosować troglodyci, to nigdy nie wygra dobro” – dodała po chwili Janda.

Prócz celebrytów rozżalenie widać także w pewnych mediach. Czyżby w najbliższych dniach miał spaść deszcz deklaracji o emigracji z kraju?

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes oraz także Piotr Adamczyk wyrazili publicznie swój smutek po wyborach.
Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes oraz także Piotr Adamczyk wyrazili publicznie swój smutek po wyborach.

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Zła prognoza NBP. Recesja jeszcze w tym roku

Kurdej-Szatan obraziła fankę. Przesadziła?

Bruksela: Polska może stracić miliardy euro. Trwa dyskusja nad budżetem

, , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →