Chcieli jej zamknąć usta. Miss ujawnia przerażającą prawdę: “Oni mordują tysiące ludzi na organy!”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wszystko za sprawą Anastasii Lin – Chinki i jednocześnie Miss Kanady. Ogłosiła ona bowiem, że chce publicznie ujawnić zbrodnie jakie dokonywane są na więźniach chińskich zakładów. Chodzi głównie o aresztowanych za wyznawanie Falun Gong, tzw. więźniów sumienia. 

Twierdzi ona, że ludzie wykonujący połączenie ćwiczeń gimnastycznych z medytacją (Falun Gong) zostali po prostu zwyczajnie zamordowani. po ich śmierci rząd chiński nakazał wycięcie ich narządów, następnie organy szły do sprzedaży lub transplantacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kobieta zamierzała ujawnić te fakty już rok temu, jednak komunistyczne władze zablokowały jej wtedy możliwość wyjazdu.

Amerykańskie media nagłośniły sprawę ujawniając skandaliczny fakt próby zablokowania Lin kontaktu z mediami. Reżim komunistyczny po raz kolejny próbuje też uniemożliwić jej jakikolwiek występ. Miss dużo wcześniej zeznawała przed Kongresem USA. Odbyła też szereg spotkań z urzędnikami UK oraz UE.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Tak naprawdę rządy nie chcą mówić prawdy nawet swoim własnym obywatelom chińskiego pochodzenia. Kiedy w ubiegłym roku zakazano mi wjazdu na konkurs do Chin kanadyjski rząd nie chciał się za mną ująć. Wszyscy są powiązani ekonomicznie z Chinami. Chińska polityka soft power jest tak potężna, że każdy boi się mówić –  mówi Anastasia Lin.

– Ja jednak chcę mówić o narządach, które wycinano więźniom sumienia w Chinach. Ludzie ci nie popełnili żadnego przestępstwa oprócz tego, że mówili to, co myśleli i wierzyli w to, w co wierzyli. Niewinni obywatele są zabijani dla ich organów, a ich części ciała – sprzedawane dla zysku. To się dzieje naprawdę i świat nie może pozostać wobec tego obojętny – dodaje

Rzeczniczka chińskiej ambasady w Waszyngtonie Fang Hong odpiera ataki i uznaje te doniesienia za niedorzeczne. Według niej to propaganda wyznawców Falun Gong, którzy według niej kontrolują umysły swoich wyznawców i doprowadzają ludzi do samookaleczeń i samobójstw. – To sekta! – stwierdza Hong.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Chińskie władze zdelegalizowały Falun Gong w 1999 r. Uznały to wyznanie za sektę i nazwały “kultem zła”. Miss twierdzi jednak, że nie jest to powodem. Komunistyczne władze boją się wzrostu świadomości wśród członków Falun Gong, co oznacza po prostu niezależne myślenie.

anastasia_lin

2015 r. to był moment, w którym Chiny zadeklarowały zaprzestanie wieloletniego procederu samowolnego pobierania narządów od zmarłych więźniów. Zastąpił ten fakt “systemem dobrowolnych dawców” to w rzeczywistości ma stanowić jedynie furtkę do dalszego kontynuowania bezprawnego handlu organami.

chiny_handel_organami2

– Mam zamiar walczyć w tym konkursie do końca bo wiem, że będzie go oglądał i słuchał miliard ludzi na całej Ziemi. Będzie on też transmitowany do Chin. Chcę, żeby ludzie mnie usłyszeli – podkreśla Anastasia Lin.

– Jedyną szansą dotarcia przeze mnie do światowej opinii publicznej jest startowanie w konkursach piękności. Jeśli uda mi się dostać do finałowej 10-tki mam szansę coś ludziom publicznie powiedzieć. Dlatego się staram – dodaje

Czas pokaże, czy świat zechce wysłuchać prawdy o tym co spotyka represjonowanych wyznawców Falun Gong w Chinach. Jedno jest pewne. Lin podczas tych wyborów nie walczy tylko o tytuł najpiękniejszej, ale i o to by prawda ujrzała światło dzienne.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.