Zapadł wyrok ws. aktora z legendarnego filmu “Omen”. Świadkowie byli przerażeni: “Wstąpił w niego prawdziwy diabeł!”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Wszyscy kojarzą legendarny film grozy “Omen”. Horror został wypuszczony do kin w roku 1976 i okazał się być prawdziwym hitem. Po dziś dzień jest bardzo chętnie oglądany. Teraz znów mówi się o nim głośno… jednak tym razem za sprawą aktora, który zagrał w tej produkcji antychrysta. Harvey Stephens został skazany. 

Wielka Brytania od kilku dni żyje procesem aktora. 46-letni Harvey Stephens stanął przed sądem. Został oskarżony o brutalne pobicie do jakiego miało dojść jeszcze w roku 2016. Świadkowie zdarzenia mówią zgodnie, że sprawca zachowywał się tak “jakby w niego wstąpił diabeł”.

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia 2016 roku w Westerham w hrabstwie Kent. Jak zeznali naoczni świadkowie, gwiazdor „Omenu” wysiadł ze swojego Audi RS6 i wdał się w awanturę z dwójką rowerzystów, którzy mieli zajechać mu drogę. Potyczka słowna szybko zamieniła się w bójkę. Aktor ciężko pobił rowerzystów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– W całym swoim życiu nigdy nie widziałem takiego napadu furii – zeznał jeden z poszkodowanych.

Sędzia Martin Joy nie miał wątpliwości co do winy Stephensa, który do końca twierdził, że to on padł ofiarą napotkanych mężczyzn. Były aktor został skazany na 12 miesięcy pozbawienia wolności w zawiedzeniu na dwa lata oraz 150 godzin prac społecznych. Stephens został zobowiązany również do pokrycia kosztów leczenia stomatologicznego ofiar pobicia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wyrok skazujący zapadł…w piątek trzynastego. Harvey Stephens po raz kolejny “zyskał” rozgłos w prasie, choć wątpliwym jest aby własnie o taką “reklamę” chodziło 46-latkowi.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →
window.OneSignal = window.OneSignal || []; OneSignal.push( function() { OneSignal.SERVICE_WORKER_UPDATER_PATH = "OneSignalSDKUpdaterWorker.js.php"; OneSignal.SERVICE_WORKER_PATH = "OneSignalSDKWorker.js.php"; OneSignal.SERVICE_WORKER_PARAM = { scope: "/" }; OneSignal.setDefaultNotificationUrl("https://wlocie.pl"); var oneSignal_options = {}; window._oneSignalInitOptions = oneSignal_options; oneSignal_options['wordpress'] = true; oneSignal_options['appId'] = '63eb2830-2e0e-4cac-9775-60cf70953d25'; oneSignal_options['allowLocalhostAsSecureOrigin'] = true; oneSignal_options['welcomeNotification'] = { }; oneSignal_options['welcomeNotification']['disable'] = true; oneSignal_options['path'] = "https://wlocie.pl/wp-content/plugins/onesignal-free-web-push-notifications.bk/sdk_files/"; oneSignal_options['safari_web_id'] = "web.onesignal.auto.639a6cf4-24b5-4e34-8f2b-dfd5fe45e04f"; oneSignal_options['promptOptions'] = { }; oneSignal_options['promptOptions']['actionMessage'] = "Chcemy wyświetlać Ci powiadomienia:"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationTitleDesktop'] = "Przykładowe powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationMessageDesktop'] = "Tak będzie wyświetlać się powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationTitleMobile'] = "Przykładowe powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationMessageMobile'] = "Tak będzie wyświetlać się powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationCaption'] = "Możesz w każdej chwili wyłączyć subskrybcję"; oneSignal_options['promptOptions']['acceptButtonText'] = "KONTUNUUJ"; oneSignal_options['promptOptions']['cancelButtonText'] = "Nie, dziękuję"; oneSignal_options['promptOptions']['siteName'] = "wLocie.pl"; oneSignal_options['promptOptions']['autoAcceptTitle'] = "Pozwól"; OneSignal.init(window._oneSignalInitOptions); OneSignal.showSlidedownPrompt(); }); function documentInitOneSignal() { var oneSignal_elements = document.getElementsByClassName("OneSignal-prompt"); var oneSignalLinkClickHandler = function(event) { OneSignal.push(['registerForPushNotifications']); event.preventDefault(); }; for(var i = 0; i < oneSignal_elements.length; i++) oneSignal_elements[i].addEventListener('click', oneSignalLinkClickHandler, false); } if (document.readyState === 'complete') { documentInitOneSignal(); } else { window.addEventListener("load", function(event){ documentInitOneSignal(); }); }