Zmarł mężczyzna podczas kwarantanny. Mieszkańcy przerażeni

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus w Polsce: Mieszkańcy Głogowa przerażeni, zmarł mężczyzna na kwarantannie, nie wiadomo wciąż czy nie żyje przez COVID-19.

Zobacz również: Tomasz Lis znowu trafił do szpitala. Przerwał milczenie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sytuacja jest bardzo napięta. Wystarczy drobny impuls, aby ludzie wybuchli paniką. Taką sytuację możemy aktualnie zaobserwować w województwie dolnośląskim w powiecie głogowskim. To właśnie tam zmarł mężczyzna,  który był objęty kwarantanną z powodu swojej niedawnej wizyty w Niemczech. Na ten moment nie są znane powody śmierci mężczyzny. Mimo wszystko władzę już teraz próbują się obrzucić odpowiedzialnością za zgon 45-latka.

Koronawirus w Polsce: mężczyzna zmarł na kwarantannie w swoim mieszkaniu

Głogów jest w szoku. Media oraz władzę poinformowały o śmierci mężczyzny,  który niedawno wrócił do kraju i został objęty kwarantanną. Jest to 45-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego, który ze względu na pracę w charakterze kierowcy tira był w ubiegłym tygodniu za zachodnią granicą. Zdaniem starosty głogowskiego, Jarosława Dudkowiaka – „najsmutniejsze jest to, że ta osoba czekała na testy”. Do tych zarzutów odniósł się wojewoda dolnośląski  – Jarosław Obremski, który stwierdził,  że wszystko odbywa się w sposób prawidłowy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Kochały go miliony Polaków! Po tragicznej śmierci, nie miał go nawet kto pochować

„Wzywam ministra, aby te testy były, aby nie okłamywać społeczeństwa. Osoby w kwarantannach mają problem z wykonaniem testów. Sanepidy, nie tylko głogowski, zgłaszają zapotrzebowanie na testy, a tych testów te osoby nie mają. Jeżeli osoby, które podejrzewają u siebie koronawirusa, które poczują się źle, osobiście nie pojadą do szpitala zakaźnego, czas oczekiwania na testy to kilka dni” – powiedział lokalnym mediom Dudkowiak.

Wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski w oświadczeniu stwierdził, że:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Informuję, że przede wszystkim obecnie nieznana jest przyczyna zgonu i trwa badanie okoliczności śmierci mężczyzny. Apeluję o powstrzymanie emocji i wypowiedzi, bo dopiero opinia lekarzy i wynik postępowania wskażą przyczynę śmierci” – napisał wojewoda.

Koronawirus w Polsce: Mieszkańcy Głogowa przerażeni, zmarł mężczyzna na kwarantannie, nie wiadomo wciąż czy nie żyje przez COVID-19
Koronawirus w Polsce: Mieszkańcy Głogowa przerażeni, zmarł mężczyzna na kwarantannie, nie wiadomo wciąż czy nie żyje przez COVID-19/ grafika własna

Źródło: Interia

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →