PILNE! Kandydat na prezydenta Warszawy wycofuje się!
Iran vs USA, czy to oznacza że nadeszła III wojna światowa? Donald Trump rozkazał zabicie generała jakim był Kasem Sulejmani, Iran zapowiedział odwet
Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski to aktualnie najwięksi rywale polityczni w kraju. Obaj Panowie walczą o niemały prestiż, bowiem chodzi o urząd prezydenta stolicy.

Przez ostatnie tygodnie zdecydowanie lepiej wychodzi kampania Patrykowi Jakiemu, który wykorzystał potknięcia rywala i w najnowszych sondażach wyszedł na prowadzenie.

Tym razem Patryk Jaki zdecydował się na lekko kontrowersyjny ruch. Mianowicie doszedł do porozumienia z Piotrem Guziałem.

Kandydat lewicy zdecydował się zrezygnować z ubiegania o stanowisko prezydenta miasta stołecznego.

W zamian otrzymał obietnicę, że po wygranych wyborach przez Jakiego, zostanie wiceprezydentem.

– W ostatnich wyborach uzyskał trzeci wynik, uzyskał ogromne zaufanie mieszkańców Warszawy. Dodatkowo jest osobą, która zna Warszawę, jak mało kto. Ponad 20 lat w samorządzie, duże doświadczenie. Zna jednostki samorządu terytorialnego, jeszcze raz podkreślę, jak mało kto – skomplementował swojego dotychczasowego oponenta Jaki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prawica nie ukrywa oburzenia tym ruchem.

Każdy może zrozumieć chęci zwycięstwa kandydata PiS, lecz bratanie się z zwolennikiem lewicowych skrajnych idei może w ostateczności negatywnie się odbić na wiceministrze sprawiedliwości.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});