Tak wygląda prawie 20 lat młodsza żona Jackowskiego! Ciężko oderwać wzrok
Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski pokazał w sieci jak wygląda jego o 20 lat młodsza żona, Katarzyna jest przepiękna. . Screen YouTube

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski pokazał w sieci jak wygląda jego niemal o 20 lat młodsza żona, Katarzyna. Kobieta jest przepiękna.

Gdy pierwsza żona Elżbieta postanowiła go opuścić Krzysztofowi Jackowski załamał się świat. Mężczyzna samotnie wychowywał swoje dzieci. Dopiero kilka lat temu znalazł oparcie w młodszej od siebie o 19 lat seksownej blondynce. Jak sam podkreślił, gdy tylko ją zobaczył wiedział, że zostanie jego żoną. Sześć lat temu Jasnowidz z Człuchowa dopiął swego i stanął z Katarzyną na ślubnym kobiercu. Parze nigdy nie przeszkadzała różnica wieku i od początku dobrze czyli się w swoim towarzystwie. Jego dzieci z pierwszego małżeństwa także bez problemu zaakceptowały Kasię. jedyne czego obawiał się Jackowski to reakcja opinii publicznej na wieść o dużo młodszej żonie. Jednak uczucie było silniejsze i para cały czas jest ze sobą szczęśliwa.

Czytaj też: Dziennikarz TVN zjechany przez aktywistę LGBT! Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczycie (wideo)

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski pokazał jak wygląda jego młodsza żona, Katarzyna

Mimo, że zaręczyny były ekspresowe, na sam ślub poczekali już kilka lat. Ceremonia odbyła się w końcu 15 października 2014 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w rodzinnym mieście Krzysztofa Jackowskiego. Ślub był skromny, a zaproszeni zostali tylko najbliżsi. Katarzyna jest zgrabną i wysoką blondynką, ma 33 lata i kilkukrotnie próbowała bez skutku zostać modelką.

Zobacz również: Pazura nie mógł już dłużej milczeć! Jego wyznanie zszokowało Polaków

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Młoda żona Jasnowidza z Człuchowa docenia to że jej mąż samotnie wychował swoje dzieci, dlatego ważne dla niej były dobre z nimi relacje. Jak stwierdza sam Krzysztof Jackowski Kasia traktuje swoich pasierbów niemal jak własne dzieci, mimo małej różnicy wieku jaka ich dzieli.

Zobacz też: Cichopek i Kurzajewski ogłosili to na wizji! Gratulacje płyną z całej Polski

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Facet sam dziczeje. Tak, tak – samotność robi z człowieka dzikiego. Mądra kobieta może pomóc. Nie daj Boże, jak się trafi na głupią” – stwierdził kilka lat temu, w jednym z wywiadów tuż przed ślubem Jackowski.

Młodsza żona Pana Krzysztofa mocno angażuje się też w wychowanie jego jedynej wnuczki. W trójkę spędzają razem dużo czasu, a 33- latce nie przeszkadza bycie przyszywaną babcią.

Krzysztof Jackowski przyznał niedawno, że miał wizję na temat swojego małżeństwa z Katarzyną, według niej jego zona powinna z nim zostać do jego śmierci. Para ma cały czas być ze sobą szczęśliwa i tego właśnie im życzymy.

>>>> ZDJĘCIA JACKOWSKIEGO I JEGO ŻONY <<<<

Źródło: Pikio

To także Cię może zainteresować: