Pracownica Biedronki pokazała paczki na święta. Zawartość mocno zaskakuje

Pracownicy Biedronki w tym roku otrzymają świąteczne upominki, a jedna z pracowniczek postanowiła podzielić się tą radosną niespodzianką na platformie społecznościowej TikTok. Internauci z zainteresowaniem przyjęli informacje o zawartości paczek, określając je jako „piękny gest”. Co zatem znajdowało się w paczce?

Podobnie jak w 2022 roku, Biedronka zdecydowała się również w tym roku obdarować swoich pracowników świątecznymi paczkami. W poprzednim roku pracownicy otrzymali specjalne rabaty, sięgające nawet do 1000 zł, przekazane w formie voucherów, które można było wykorzystać w sklepach sieci. Dodatkowo firma obdarowała pracowników prezentami, takimi jak słodycze, kawa, herbata, parasolki czy portfele. Dzieci pracowników również zostały obdarowane, otrzymując klocki, głośniki czy gry planszowe.

W ubiegłym roku sieć Biedronka przeznaczyła na prezenty dla pracowników niemal 80 mln zł. W tym roku pracownicy również mogą spodziewać się podobnych niespodzianek, co świadczy o kontynuacji firmy w dbałości o swoich pracowników szczególnie w okresie świątecznym.

Pracownica „Biedronki” pokazała paczki na święta

Sieć handlowa Biedronka kontynuuje tradycję obdarowywania swoich pracowników świątecznymi paczkami, co zostało udokumentowane nagraniem użytkowniczki TikToka @shyandcrazydreamer. W ramach świątecznej niespodzianki dla dorosłych pracowników, przygotowano zestaw garnków Gerlach, kuchenne akcesoria, takie jak rękawice kuchenne, oraz słodycze. Dla najmłodszych, w wieku do 2 lat, paczka zawiera upominki, takie jak gra memo „Poznaję emocje”, stół z klockami, książka z serii „Jadzia Pętelka”, samochód sorter kształtów oraz magnetyczna układanka. Dzieci w wieku od 3 do 6 lat otrzymają między innymi grę planszową, ciastolinę, długopis interaktywny, zestaw klocków, „zdrapywankę”, stempelki i zmywalne tatuaże. Starsze dzieci, w przedziale wiekowym od 7 do 10 lat, znajdą pod choinką grę zręcznościową, świecące w ciemności puzzle, grę karcianą oraz zestaw zagadek logicznych.

https://www.tiktok.com/@shyandcrazydreamer/video/7301761547179855137?lang=pl-PL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nawiasem mówiąc, również nastolatkowie w wieku od 11 do 18 lat zostaną obdarowani, a na liście prezentów dla nich znalazły się rzutki, puzzle świecące w ciemności i gry, takie jak „Sequence”.

Te świąteczne gesty ze strony Biedronki stanowią wyraz troski o swoich pracowników, dodając magii świąt Bożego Narodzenia. Zawartość świątecznej paczki od Biedronki została dostosowana do wieku odbiorców, co wywołało duże zainteresowanie i pozytywne reakcje internautów po opublikowaniu filmu na TikToku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Internauci wyrazili uznanie za ten gest, podkreślając, że pracownikom oraz ich rodzinom zasługują na taki prezent za pracę przed świętami. Doceniono również różnorodność prezentów, zauważając pozytywnie fakt, że są one dostosowane zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Komentarze zawierające słowa uznania, entuzjazmu oraz określenia „piękny gest” czy „klasa” świadczą o pozytywnym odbiorze tej inicjatywy ze strony pracodawcy.

  • „Piękny gest. Za tę pracę przed świętami należy się wam i waszym rodzinom”,
  • „Dobry pomysł, że jest coś dla dorosłych, a nie tylko paczki dla dzieci. Duży plus”,
  • „Dużo ludzi narzeka na takie prezenty… A prezenty naprawdę fajne! Sami się zdziwiliśmy, jak zobaczyliśmy na własne oczy”,
  • „Super, piękny gest”,”Klasa!”,
  • „Super, prezent na pewno będzie cieszył”,
  • „Mega!”,
  • „Super gest, miło ze strony pracodawcy”

Wartość takich prezentów i ich różnorodność przyczyniły się do zaskoczenia pozytywnego dla pracowników oraz ich rodzin, co potwierdzają komentarze internautów.

Źródło: Interia

Czytaj również: