Tragedia w domu Waldemara z „Rolnika”. Widzowie wstrzymali oddech…

Nadchodzi kolejna część programu „Rolnik szuka żony”, w której uczestnicy stoją przed koniecznością podjęcia decyzji dotyczącej wyboru partnera do wspólnego budowania przyszłości. Widzowie z niecierpliwością oczekują na rozstrzygnięcie, szczególnie ciekawi są, co zdecyduje Waldemar. Niektórzy wyrażają podejrzenia, że rolnik działa zgodnie z ustalonym scenariuszem.

Waldemar, uczestnik dziesiątej edycji programu „Rolnik szuka żony”, wywołuje najwięcej kontrowersji wśród wszystkich postaci tej serii randkowego show emitowanego przez TVP. Zachowanie rolnika z Pakości jest intensywnie komentowane, a większość opinii jest negatywna, zwłaszcza po tym, jak Waldemar został przyłapany przez produkcję „Rolnik szuka żony” na romansowaniu z kobietą spoza programu. Co więcej, jego komentarze skierowane w stronę Ewy nie przypadły do gustu widowni.

„Wyobraź sobie, świetnie byśmy się prezentowali razem. Nasza wspólna prezencja byłaby niesamowita. Powiem ci, dziewczyny takiej jak Ty, to by mi wszyscy zazdrościli, co nie? Naprawdę, nigdy wcześniej nie spotkałem kogoś takiego jak Ty. Warto razem dobrze wyglądać, prawda? (…) Gdybyś nie prezentowała się tak, jak teraz, to nie byłbym zainteresowany Twoją sylwetką, czyż nie? Masz świetny wygląd, naprawdę olśniewasz. Nie mógłbym być z kimś zbyt szczupłym, ale Ty masz urodę, masz uśmiech, masz oczy, masz włosy. Posiadasz ten pewien urok” – wyraził Waldemar, sugerując, że tak naprawdę mu się nie podoba, ale wzbudzałaby zazdrość innych.

„Rolnik szuka żony 10”. Waldemar będzie musiał podjąć decyzję

Widzowie przewidują, że Waldemar wybierze Ewę, chociaż zasugerował Dorocie, drugiej z kandydatek, że ma duże szanse pozostać w jego gospodarstwie. Informacje od sąsiadów Ewy wskazują, że była ona jego pierwszym wyborem. Jednak po pewnym czasie zrezygnowała z relacji z rolnikiem.

Decyzję Waldka poznamy w niedzielnym wieczorze, ale z zapowiedzi wynika, że będzie towarzyszyć jej smutne sceny. Dorota popłacze się gorzko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Rolnik szuka żony 10”. Czy Waldemar działa zgodnie z ustalonym planem?

Waldemar z „Rolnik szuka żony 10” staje w obliczu licznych negatywnych komentarzy. Sam twierdzi, że nie zamierza się nimi przejmować i pozostanie sobą. Widzowie zaczęli podejrzewać, że kontrowersje związane z jego postępowaniem są częścią przygotowanego scenariusza. Była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony”, Elżbieta Czabator, skomentowała te sugestie w jednym z wpisów. Królowa truskawek zapewniła, że bohaterowie programu nie mają ustalonego scenariusza. To autentyczne emocje i realne życie, a scenariusz kształtuje się spontanicznie.

„Rolnik szuka żony 10”. Rolnicy dokonają wyboru

Artur z „Rolnik szuka żony 10” już podjął decyzję, wybierając Sarę, co zdaje się być najlepiej dopasowaną parą tej edycji. Dariusz stara się zbudować związek z Nicolą. Decyzje Ani i Agnieszki pozostają jeszcze nieznane. Istnieje możliwość, że rolniczki… nie wybiorą żadnego z kandydatów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});