Stewardessa zrobiła dom w przyczepie. Zapiera dech w piersiach!

Udostępnij:

30-letnia Lissette Arroyo z zawodu Stewardessa, osiągnęła swoje marzenie. Od zawsze marzyła o miniaturowym domku, którym mogłaby się przemieszczać bez sporych kosztów. Z powodu małej ilości miejsca w 14-metrowym domku, musiała zrezygnować z wielu rzeczy.

Amerykanka musiała się rozstać z niemal wszystkimi swoimi ubraniami. Wcześniej jej olbrzymia szafa była dosłownie zawalona ubraniami, ale kiedy Lissette podjęła decyzję o wyprowadzce do małego domku, 90 proc. jej garderoby musiało zniknąć. – Teraz mam tylko te ubrania, które naprawdę lubię. Nie ma już „na wszelki wypadek” albo „kiedyś się przyda” – wyjaśnia w rozmowie z cosmopolitan.com. Teraz w szafie Amerykanki znajduje się dziesięć par butów, dziesięć bluzek, dziewięć sukienek, cztery pary spodni oraz trzy kurtki. Także 30-latka zostawiła kilka torebek oraz innych akcesoriów.

 

Lissette zamiast ubrań, chce nagromadzić rzeczy, które kocha. Jedną z nich jest snowboard. Stewardessa oznajmiła, że w jej domu nie potrzebuje wiele, tylko to co ma dla niej szczególne znaczenie.

W domku znajdują się dwie sypialnie, gdzie jedna jest specjalnie przygotowana dla gości. Posiada również łazienkę, kuchnię i salon.

Lissette dodała, że w każdej chwili może zmienić otoczenie i to jest dla niej ważne. Nic dziwnego, w końcu miniaturka apartamentu została zbudowana w furgonetce.

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");