GIGANTYCZNA wpadka w “1 z 10”! Widzowie żądają wyjaśnień. Stacja odpowiada

Program cieszy się dużą popularnością i szacunkiem – aby w nim wystąpić, trzeba mieć dużą wiedzę. Jednak i w nim dochodzi do wpadek. Pytania, które pojawiają się w show bywają “przeterminowane”. A może raczej nie tyle pytania, co odpowiedzi czasem są nieaktualne. Właśnie taki błąd pojawił się w jednym z ostatnich odcinków programu.

Na facebookowym profilu pojawiła się krótka informacja na ten temat: “Szanowni Państwo, odnośnie opisywanej przez Państwa sytuacji w 16 odcinku, informujemy, że już znaleźliśmy przyczynę pomyłki i wyjaśnienie zamieścimy w jednym z najbliższych odcinków”.

O jaką sytuację chodzi?

W finale, gdy uczestnikom pozostały pojedyncze szanse, padło pytanie: Ile razy Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Ameryce Południowej? Zawodnik odpowiedział, że jeden raz. Według organizatorów show odpowiedź nie była jednak prawidłowa. Dobra brzmiała: ani razu. Jednak to nie finalista popełnił błąd.

W 2016 roku Igrzyska zorganizowano w Rio de Janeiro w Brazylii, czyli w Ameryce Południowej. Najwyraźniej ktoś nie zaktualizował poprawnej odpowiedzi. Niestety, wygląda na to, że nikt obecny w studiu nie zaprotestował, grający stracił ostatnią szansę i ostatecznie wygrana przypadła konkurentowi.

Szanowni Państwo, odnośnie opisywanej przez Państwa sytuacji w 16 odcinku, informujemy, że już znaleźliśmy przyczynę pomyłki i wyjaśnienie zamieścimy w jednym z najbliższych odcinków.

Opublikowany przez Jeden Z Dziesięciu na 15 grudnia 2017

Pomyłkę skomentowało wielu wiernych widzów show, którzy czekają na reakcję organizatorów programu “Jeden z dziesięciu”. Oglądaliście odcinek z wpadką?

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →