Jackowski sam się przeraził: „Coś się przedostanie do powietrza!” To będzie wielka tragedia

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski podzielił się po raz kolejny za pośrednictwem kanału YouTube swoją wizją, niestety przepowiednia tym razem przeraziła go tak, że sam nie wiedział czy powinien o niej opowiadać. Postanowił jednak przekazać to, co zobaczył oraz przypomniał, że właśnie też spełnia się jego jedna z najczarniejszych wizji, o których wspominał już wcześniej.

Czytaj też: Nie żyje dziennikarka TVP. Wstrząs dla wszystkich

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jasnowidz z Człuchowa przedstawił swoją przepowiednię przypominając również o tym co widział uprzednio. Miejmy nadzieję, że jest w błędzie a nas faktycznie nie czeka los, który Jackowski przepowiada.

“Mam bardzo niepokojące przeczucia, które mnie nachodzą od kilku dni. Powiem to w sposób dosadny (…). Odnoszę wrażenie, że bardzo wiele rzeczy, które dzieją się na świecie, to jest fikcja. Nie to, że to się nie dzieje, tylko nam jest podawany inny przebieg zdarzeń. Mówię o Afganistanie. Bardzo szybka decyzja, by kraje, które pilnowały tam porządku, się wycofały, co nastąpiło wręcz bez przygotowania, bardzo szybkie przejęcie władzy, wręcz oddanie państwa Talibom – szybciej chyba by się nie dało przejąć Afganistanu. Wygląda to dziwnie. Dziwnie też wygląda to, że raptem są prowokacje na granicy polskiej, litewskiej, niby z Białorusi uchodźcy (…), jest uszczelnienie granicy, obstawienie wojskiem” – wytłumaczył mówiąc dlaczego czuje się dziwnie opowiadając o tym przeczuciach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski wyznał, że ta przepowiednia przeraziła go

Nadmienił także, że ma “uderzające poczucie czegoś niedobrego”.

“Nie tak dawno mówiłem Wam, że widzę wojska przy granicy. One tam już stoją. To bardzo niepokojące samoistne poczucia, które są czymś bardzo ważnym. Jeżeli się człowiek skupia, to może tu mieć jakieś sugestie. A jeśli coś przychodzi samo, samo mnie zaskakuje, kiedy myślę o swoich przyziemnych sprawach i mam nagle bardzo mocne, uderzające poczucie czegoś niedobrego…” – powiedział Krzysztof Jackowski.

Dalsze słowa wizjonera przerażają, bowiem mówi on o tym, że coś może przedostać się do naszej atmosfery, a media obecnie nic o tym nie wspominają. Jasnowidz z Człuchowa nie wyklucza, że to może okazać się wydarzenie na dużą skalę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz też: Jackowski ostrzega! „Nad tym rząd nie zapanuje”. To koniec

“Coś się przedostanie do powietrza, do atmosfery. Nie wiem, czy to jest globalne, czy lokalne, ale na tyle będzie to istotne i groźne, że wszędzie ludzie będą o tym mówili i będą się tego bali. Skojarzyło mi się, że jakaś bardzo niebezpieczna substancja dostanie się do atmosfery, które będzie mogła zagrażać ludziom w sposób bardzo dotkliwy” – powiedział.

Zapowiedź czegoś większego?

“Po jakimś czasie dotarło do mnie, że to tak, jakby ktoś celowo otworzył jakieś zbiorniki, coś, co jest w ziemi. To będzie wyglądało jak sabotaż, jak celowe działania. To będzie bardzo groźne. Muszę powiedzieć, że w mojej ocenie, w moim poczuciu, świat coraz bardziej pogrąża się w konflikcie. On nie wisi w powietrzu. On się dzieje. Dlaczego tego nie widzimy? Bo wiele rzeczy widzimy przez mass media, które tłumaczą nam, co się dzieje, jaka jest rzeczywistość. To mass media tłumaczą, kto jest dobry, kto jest zły w sytuacji globalnej. To mass media w pewnym sensie kreują nasz światopogląd. To mass media potrafią jakąś rzecz wyolbrzymić, a inne problemy mogą zniknąć, bo media przestają o nich mówić. Dzieje się to na wielu płaszczyznach naszej rzeczywistości i nie zdajemy sobie z tego sprawy” – mówi.

Krzysztof Jackowski stwierdził również, że jego przepowiednia mówi o tym, że to co dzieje się teraz to tylko zapowiedź czegoś dużo większego.

“W moim poczuciu taka sytuacja, jaka się stała w Afganistanie, będzie trwała krótko. Ma posłużyć czemuś, ma coś rozognić. A przez to, że Afganistan jest takim, a nie innym krajem i rządzą tam tacy, a nie inni przywódcy, to nikt nie będzie ganił świata, a sam Afganistan. Zastanowimy się, co się stało w Afganistanie. Talibowie mogli dojść do władzy, bo musiało zapaść jakieś porozumienie, że oni na coś pozwolą lub coś zrobią. W całej tej sytuacji, która się obecnie dzieje, może panować duży niepokój. Kiedyś mówiłem, że powstaną dwa lokalne, ale poważne konflikty. Kto wie, czy jeden z tych konfliktów dotyczy właśnie Afganistanu. Dlatego taka jest sytuacja, dlatego politycy NATO, którzy utrzymywali jakiś ład w Afganistanie, teraz twierdzą, że tego się nie spodziewali” – powiedział jasnowidz.

To już trwa kilka miesięcy

“Prawdziwa rzeczywistość odkryje się, może niedługo. Konflikt się rozogni i jesteśmy blisko takiego stanu rzeczy. Wtedy przyjmiemy, że to się zaczęło, a w moim poczuciu to już trwa kilka miesięcy i tak to wygląda. To Wam chciałem przekazać. Bardzo mnie to niepokoi – tym, co w formie sabotażu zostanie wpuszczone do atmosfery. Efekty tego będą, ale zrozumiecie to po fakcie. Ale może ten sabotaż też będzie fikcją – to też zakładam, ale nie do końca jestem pewny” – dodał Jackowski.

Krzysztof Jackowski powiedział także z czym konkretnie kojarzy mu się ta czarna przepowiednia.

“Kojarzą mi się żółte pojemniki z jakimiś czarnymi “iksami”, jakimiś symbolami, żółte pojemniki – tak mi się to kojarzy” – kończy.

Jak sądzicie? Co to może być? Czy Krzysztof Jackowski ma rację, czy to tylko niegroźne majaki?

Krzysztof Jackowski podzielił się po raz kolejny za pośrednictwem kanału YouTube swoją wizją, niestety przepowiednia tym razem przeraziła
Krzysztof Jackowski podzielił się po raz kolejny za pośrednictwem kanału YouTube swoją wizją, niestety przepowiednia tym razem przeraziła

Polecamy również:

18-latka wypiła drinka w klubie, sparaliżowało ją. Jej matka pokazała nagranie i przestrzegła wszystkich (wideo)

Polak znalazł na ulicy 10 tys. złotych, nie uwierzysz co z nimi zrobił…

Kukiz właśnie ostatecznie się pogrążył! Ludzie są w szoku po tym co właśnie zrobił i powiedział

Skandal po głosowaniu! Posłanka opozycji w pośpiechu usuwa wpisy. To się nie mieści w głowie

Właśnie weszły obostrzenia! Bardzo śmiertelna choroba znowu pojawiła się w Polsce! Nie ma na to leku

Nowe zasady w szkołach od 1 września. O tym musi wiedzieć każdy rodzic. Przesądzone

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →