20 lat młodsza żona Jackowskiego wygląda zjawiskowo. Ciężko oderwać wzrok

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski pokazał w sieci jak wygląda jego niemal o 20 lat młodsza żona, Katarzyna. Kobieta jest przepiękna.

Czytaj też: Syn Krawczyka zaczął śpiewać na ulicy piosenki ojca. Ludzie przystawali jak wryci

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gdy pierwsza żona Elżbieta postanowiła go opuścić Krzysztofowi Jackowski załamał się świat. Mężczyzna samotnie wychowywał swoje dzieci. Dopiero kilka lat temu znalazł oparcie w młodszej od siebie o 19 lat seksownej blondynce. Jak sam podkreślił, gdy tylko ją zobaczył wiedział, że zostanie jego żoną. Sześć lat temu Jasnowidz z Człuchowa dopiął swego i stanął z Katarzyną na ślubnym kobiercu. Parze nigdy nie przeszkadzała różnica wieku i od początku dobrze czyli się w swoim towarzystwie. Jego dzieci z pierwszego małżeństwa także bez problemu zaakceptowały Kasię. jedyne czego obawiał się Jackowski to reakcja opinii publicznej na wieść o dużo młodszej żonie. Jednak uczucie było silniejsze i para cały czas jest ze sobą szczęśliwa.

Mimo, że zaręczyny były ekspresowe, na sam ślub poczekali już kilka lat. Ceremonia odbyła się w końcu 15 października 2014 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w rodzinnym mieście Krzysztofa Jackowskiego. Ślub był skromny, a zaproszeni zostali tylko najbliżsi. Katarzyna jest zgrabną i wysoką blondynką, ma 33 lata i kilkukrotnie próbowała bez skutku zostać modelką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski pokazał jak wygląda jego młodsza żona, Katarzyna

Młoda żona Jasnowidza z Człuchowa docenia to że jej mąż samotnie wychował swoje dzieci, dlatego ważne dla niej były dobre z nimi relacje. Jak stwierdza sam Krzysztof Jackowski Kasia traktuje swoich pasierbów niemal jak własne dzieci, mimo małej różnicy wieku jaka ich dzieli.

Zobacz także: Grała Nel z „W pustyni i w puszczy”. Nie do wiary jak dziś wygląda. Zwala z nóg

„Facet sam dziczeje. Tak, tak – samotność robi z człowieka dzikiego. Mądra kobieta może pomóc. Nie daj Boże, jak się trafi na głupią” – stwierdził kilka lat temu, w jednym z wywiadów tuż przed ślubem Jackowski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Młodsza żona Pana Krzysztofa mocno angażuje się też w wychowanie jego jedynej wnuczki. W trójkę spędzają razem dużo czasu, a 33- latce nie przeszkadza bycie przyszywaną babcią.

Krzysztof Jackowski przyznał niedawno, że miał wizję na temat swojego małżeństwa z Katarzyną, według niej jego zona powinna z nim zostać do jego śmierci. Para ma cały czas być ze sobą szczęśliwa i tego właśnie im życzymy.

Żona Krzysztofa Jackowskiego
Żona Krzysztofa Jackowskiego

Źródło: Instagram

Polecamy również:

„Czarny Grzyb” atakuje pacjentów po COVID-19. Jest śmiertelnie niebezpieczny

Robiła remont starego domu. To co odkryli w ścianie robotnicy mocno nią wstrząsnęło! Nie mogła powstrzymać łez… (zdjęcia)

Niewiarygodne! Mężczyzna przeżył 256 lat? Wyjawił sekret swojej długowieczności… (Zdjęcia)

10 lat temu wszyscy z nich szydzili. Dzisiaj nikt ich nie poznaje. Niesamowita metamorfoza

Ten przedmiot przyciąga kleszcze! Nosi go każdy, nie bierz go ze sobą do lasu

Co widzisz na zdjęciu? Jak odkryjesz prawdę, doznasz szoku

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →