Woźniak-Starak wyznała smutną prawdę w Wielkanoc. Wielki ból
Agnieszka Woźniak-Starak , TVN i Newonce Radio przeżyła dramat z powodu śmierci jej męża, Piotr Woźniak-Starak, dziś jest pierwsza Wielkanoc bez niego.

Agnieszka Woźniak-Starak,  gwiazda stacji TVN i Newonce Radio przeżyła dramat z powodu śmierci jej męża,  którym był Piotr Woźniak-Starak, dziś jest pierwsza Wielkanoc, kiedy Piotra z nami już nie ma.

Czytaj też: Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Wydarzeniami z sierpnia poprzedniego roku żyła cała Polska. Dla wielu osób informacja o zaginięciu,  a następnie śmierci Piotra była wielkim szokiem. Znany producent filmowy utonął w połowie sierpnia poprzedniego roku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Niedawno  od tamtego momentu minęło pół roku. Jak dziś pierwsze święta Wielkanocy bez męża spędza Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak to gwiazda stacji TVN,  która od ponad pół roku praktycznie wcale nie pokazywała się w mediach. Powodem takiej sytuacji był dramat,  który prezenterka przeżyła przed rokiem z powodu śmierci męża.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa pierwszą Wielkanoc bez męża

Piotr Woźniak-Starak zginął w połowie sierpnia poprzedniego roku na jeziorze Kisajno. W tym roku jego żona spędza pierwszą Wielkanoc bez niego. O swoich przeżyciach z tego powodu postanowiła poinformować fanów na portalu Instagram.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dla mnie te święta będą bardzo trudne. Nie tylko dlatego, że jest kwarantanna, bo akurat do kwarantanny zdążyłam się przyzwyczaić. Ja moją przechodzę od ośmiu miesięcy. Będą trudne nie tylko dlatego, że jak wielu z was nie spotkam się dzisiaj z moimi rodzicami, ani jutro. Ale przede wszystkim dlatego, że nie ma Piotrka i nie mówię tego po to, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodów do uśmiechu i udaje się je znaleźć – powiedziała dziennikarka.

Zobacz również: „Zenek Martyniuk nie żyje”. Wstrząsający post na Facebooku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prezenterka nie kryła,  że jest jej ciężko.

Mówię to, bo wiem, że jest ciężko. Wiem, że martwicie się o to, co będzie jutro, ale jeżeli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi, ze swoimi mężami, żonami, partnerami, partnerkami, ze swoimi dziećmi, to nawet jeżeli nie możecie spotkać się z całą rodziną, to pamiętajcie, jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście. I tych, którzy spędzają samotnie święta, nie tylko święta, ale cały ten czas izolacji, przytulam najmocniej jak potrafię

– powiedziała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak , TVN i Newonce Radio przeżyła dramat z powodu śmierci jej męża,  Piotr Woźniak-Starak, dziś jest pierwsza Wielkanoc  bez niego.
Agnieszka Woźniak-Starak , TVN i Newonce Radio przeżyła dramat z powodu śmierci jej męża, Piotr Woźniak-Starak, dziś jest pierwsza Wielkanoc bez niego.

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Michał Szpak ponownie szokuje. Zdjęcie pokazało zbyt wiele

Kamil Lemieszewski z show „Big Brother” już tak nie wygląda! Co za zmiana

Doda i ostra odpowiedź na hejt! Tym żyła cała sieć

To może Cię również zainteresować:

Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Uwaga! Gorączka i kaszel to nie wszystko. Opisał wstrząsające objawy koronawirusa