Nie żyje polski gwiazdor. Przeszedł przez piekło
Andrzej Bizon, mister Polski nie żyje, gwiazdor od lat był sparaliżowany po tym jak zdiagnozowano u niego zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Screen/ YouTube

Andrzej Bizon, mister Polski nie żyje, gwiazdor od lat był sparaliżowany, po tym jak zdiagnozowano u niego zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Czytaj też: Trzaskowski tym razem przesadził. Grozi już nie tylko TVP…

Nie żyje Andrzej Bizon, były Mister Polski, mężczyzna od lat zmagał się w poważną chorobą, która zmieniła jego życie w prawdziwe piekło. Po wieloletniej walce przegrał ostatnią potyczkę i nas opuścił. Miał 44 lata.

Andrzej Bizon została Mister Polski w 2000 roku i niemal momentalnie stał się jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Jenak kilka lat później spadła na niego olbrzymia tragedia, w 2010 roku u celebryty zdiagnozowano zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK).

Choroba postępowała raptownie i już w 2013 roku byłego modela całkowicie sparaliżowało. Jeszcze kilka miesięcy temu Andrzej, za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, prosił ludzi o pomoc, gdyż nie miał środków na podjęcie leczenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4079844908708240&set=a.1418290804863677&type=3&theater

Nie żyje mister Polski, Andrzej Bizon

Niestety pomoc okazała się niewystarczająca, dlatego do mediów trafiła rozdzierająca serce informacja. Bizon zmarł, o takim przebiegu sytuacji, na Facebooku, poinformował jego przyjaciel, Mariusz Połeć.

„Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem – Bogiem prawdziwym.” 

– napisał Połeć.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
https://www.facebook.com/mariuszpolec/posts/10220376449013653

Zobacz również: Ujawniamy perfidną manipulację „Wyborczej” o Szumowskim. To skandal

„Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających”

– dodał następnie, kompletnie załamany, przyjaciel Bizona.

Rodzinie, przyjaciołom i wszystkim najbliższym zmarłego pragniemy złożyć najszczersze kondolencje.

Andrzej Bizon, mister Polski nie żyje, gwiazdor od lat był sparaliżowany po tym jak zdiagnozowano u niego zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
Andrzej Bizon, mister Polski nie żyje, gwiazdor od lat był sparaliżowany po tym jak zdiagnozowano u niego zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Tadla w chamski sposób zaatakowała Kaczyńskiego. Wstyd

Biedroń pluje na Kościół! Posunął się do obrzydliwej zagrywki

Tajemnicze miejsca w Polsce widoczne w Google Maps. Ciarki na plecach