Figurski zaatakował Minge! Prawda wyszła na jaw
Fot.: Ewa Minge, screen/ YouTube

Ewa Minge komentuje sytuację, w której Figurski wyśmiał jej wygląd na antenie „Antyradio”. Projektantka mody kojarzona głównie ze współpracy z telewizją TVN oraz konkursem Miss Polonia dała także wyraz swojej niechęci do każdej formy hejtu, która ma miejsce w mediach. Wszystko napisała w oświadczeniu, które opublikowała na swoim profilu na portalu Instagram

Michał Figurski pozwolił sobie jakiś czas temu na niewybredne żarty, z czego zresztą jest znany, na temat wyglądu Ewy Minge. Projektantka mody, która w swojej karierze wielokrotnie pracowała przy wizerunku uczestniczek konkursu Miss Polonia, a także dziennikarzy TVN oraz Polsatu odniosła się teraz do sprawy. Dlatego wydała oświadczenie na swoim profilu na Instagramie, w którym odniosła się do zaistniałej sytuacji.

Figurski zaatakował Minge w swojej audycji! Ta reaguje

Figurski (Antyradio) atakuje Minge, ta odpowiada na Instagram. Projektantka jest znana ze współpracy z konkursem Miss Polonia, a także TVN i Polsat.
Fot.: Ewa Minge, screen/ Instagram

„Kto słyszał wie , kto nie, proponuje wrzucić w przeglądarkę nazwiska Minge i Figurski wyskoczy historia . Media zastanawiają się jaki będzie mój kolejny krok . Pierwszy taki, że bardzo podziękuje wszystkim, którzy stanęli w mojej obronie, nie tylko mediom. Jestem bardzo zaskoczona ilością i niezwykle jest mi ciepło na sercu, że pod morzem hejtu, jaki towarzyszy mi od lat tylu ludzi dostrzegło człowieka.”

CZYTAJ TEŻ: Amerykanie w genialny sposób oddali hołd Powstańcom! Ten film wyciska łzy (wideo)

Komentuje projektantka zaistniałą sytuację z Michałem Figurskim. Dalej komentuje tak:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Byłam ofiarą przemocy medialnej ,wyssanych z palca insynuacji i niewybrednych komentarzy internautów . Zachęceni przez nośne media ludzie urządzili sobie krucjatę po mojej twarzy. W tym czasie ja walczyłam o życie”

Ewa Minge postuluje do mediów i ludzi z dużymi wpływami medialnymi o zaprzestanie szerzenia hejtu w sieci i choć Figurski, obecnie dziennikarz w „Antyradio”, ją przeprosił to nie znaczy, że inni, w przyszłości nie pokuszą się o kolejne niewybredne komentarze.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler w sieci Biedronka! Zobacz kiedy i gdzie

„Drodzy państwo dziennikarze i inni z dostępem do dużych zasięgów, HEJTEM MORDUJECIE, kształtujecie normy społeczne. Pan Figurski mnie przeprosił osobiście . Nie mam siły na walki sądowe i marne odszkodowania za niewymierne straty. Musiałbym pozwać szeregi, które temat wyhodowały ,przesiedzieć życie w sądach i udowadniać jak to boli , co straciłam i co ja taka nadwrażliwa skoro osoba publiczna jestem. Publiczne to są toalety drodzy państwo i tam można się wypróżnić z własnych emocji”

źródło: Instagram

POLECAMY:

To nie Durczok prowadził auto?! Zaskakujące informacje
Przerażający efekt serialu Czarnobyl HBO. To się w głowie nie mieści!
Doda miała wypadek podczas koncertu! Runęła z wysokości
Wielka gwiazda w „TZG”! Nikt się tego nie spodziewał
Wiśniewski wszystko odwołał. Sytuacja była dramatyczna