Magda Gessler zdradza swój sekret. Chodzi o członka jej rodziny
Magda Gessler/ screen YouTube

Magda Gessler i jej brat Piotr Ikonowicz nie są anonimowymi postaciami w polskiej opinii publicznej. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje przed laty spędzała sporo czasu z Piotrem. Dziś niestety ich drogi poszły w dwóch zupełnie różnych kierunkach. Magda to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Z kolei Piotr jest działaczem społecznym i byłym posłem, który raczej nie zwraca uwagi na kwestię materialne w swoim życiu. Dziś nie utrzymują raczej kontaktu w sferze publicznej. Czy wynika to z odmiennych poglądów i życiowych postaw?

Czytaj też: Wiśniewski się pomylił? Strzelił olbrzymią gafę, która może go dużo kosztować

Magda Gessler i jej brat Piotr Ikonowicz

Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka na antenie komercyjnej stacji występuje od 2010 roku. Dziś prócz „Rewolucji” prowadzi takie programy rozrywkowe jak choćby MasterChef oraz Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network Polska. Prywatnie celebrytka posiada również szereg własnych interesów, wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Bez wątpienia Magda Gessler jest typową kobietą biznesu, patrząc na ilość interesów, które posiada. Inaczej wygląda sytuacja u jej brata, który raczej w świat biznesu nigdy nie chciał wchodzić.

Czytaj też: Panowie lepiej usiądźcie! Gwiazda „Love Island” pokazała stanowczo za dużo!

Magda Gessler i jej brat Piotr Ikonowicz nie są anonimowymi postaciami w polskiej opinii publicznej. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje...
Magda Gessler/ screen YouTube

Kim jest brat gwiazdy TVN?

Piotr Ikonowicz to przede wszystkim działacz polityczny i społeczny. Przed laty był przewodniczącym rady Polskiej Partii Socjalistycznej, która nigdy większego sukcesu politycznego nie odniosła. Był również blisko związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej — z list tego ugrupowania został wybrany na posła. Kandydował także w wyborach prezydenckich 2000 roku. Osiągnął wówczas dziesiąty wynik spośród dwunastu startujących. Do niedawna sympatyzował również z lewicową partią Razem. Z list tego ugrupowania startował w ostatnich eurowyborach — bez powodzenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś nie ulega wątpliwości, że zarówno Magda Gessler oraz jej brat wyznają zupełnie różne wartości w życiu. Ich drogi w pewnym momencie musiały się rozdzielić. Piotr jest typem społecznika, który stara się pomagać ludziom z marginesu społecznego. Sam przy tym nie prowadzi zamożnego życia, które choć trochę by nawiązywało do majątku jego siostry. Według mediów Magda Gessler nie pojawiła się na ślubie i weselu brata, które miało się odbyć w mieszkaniu Piotra.

źródło: Gala

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

To ile zarabia Wojewódzki nie mieści się wam w głowach! Będziecie w szoku jak poznacie liczby!
Wendzikowska na plaży jak Pamela! Robi się gorąco!
Kuba Wojewódzki ojcem?! To zdjęcie pokazuje wszystko!
Sensacja u Kuby! Najwięksi wrogowie w jednym programie!
Wielka wtopa w finale „Top model”! Fani: To skandal!!!