Górniak w ostrych scenach seksu z Lindą? Warunki jakie postawiła szokują.
Edyta Górniak-YouTube

Edyta Górniak otrzymała propozycję zagrania w filmie Andrzeja Żuławskiego „Szamanka”, miał jej towarzyszyć Bogusław Linda. Diwa jednak nie zdecydowała się na tą rolę. Powodem miały być ostre sceny seksu, w których mieli uczestniczyć Górniak i Linda. Bogusław Linda natomiast zagrał ostatnio w kultowym filmie Psy 3.

TO JEST TERAZ NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE:

  1. Tragiczne wieści. Królikowski w krytycznym stanie – operacja zakończona katastrofą
  2. Nie żyje polska gwiazda. Został znaleziony martwy w łazience
  3. Szok! Królowa Elżbieta zrobiła to tuż po odejściu Harry’ego

Film „Szamanka”, według powieści Manueli Gretkowskiej, powstał w 1996 roku. Był to bardzo kontrowersyjny film, w którym znalazły się wyrafinowane sceny seksu oraz przemocy. Film zawierał, także fragmenty, w których dokonywano profanacji symboli religijnych.

Edyta Górniak oraz Bogusław Linda otrzymali propozycję zagrania głównych ról w filmie „Szamanka”. Odtwórcami głównych ról miały być gwiazdy, takie było życzenie producentów. Edyta Górniak postawiła twarde warunki : zażyczyła sobie, że musi wystąpić w swoim różowym sweterku z angory, natomiast odtwórca głównej roli męskiej, Bogusław Linda będzie musiał myć zęby przez każdym pocałunkiem z diwą.

Górniak mogła zagrać razem z Lindą w filmie „Szamanka”

Edyta Górniak oraz Bogusław Linda mieli razem zagrać w Filmie Szamanka, gdzie miały być odważne sceny seksu. Obecnie Linda zagrał w filmie Psy 3.
Edyta Górniak-YouTube

Czytaj też: Adamowicz ma poważny problem! Wzięła się za nią prokuratura

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jednak kiedy piosenkarka wgłębiła się w scenariusz, to zrezygnowała z roli. Według Górniak film ten był „obrzydliwą pornografią” i nie wyobrażała sobie jak ona i Linda mają zagrać tak ostre sceny seksu.

Zaproponowaną Górniak rolę zagrała Iwona Petry. Była to młoda maturzystka, którą Żuławski poznał w jednej z warszawskich kawiarni. Ich znajomość zakończyła się romansem. Niestety rola w Szamance zniszczyła dziewczynie życie, po zagraniu w tym filmie zmagała się z nerwicą oraz depresją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Zatrważające! Serialowy Arnold Boczek cierpi na śmiertelną chorobę – wywiad wyciska łzy

Inaczej potoczyła się kariera Bogusława Lindy, któremu ta rola nie zaszkodziła w karierze. Ostatnio Linda zagrał w kultowym filmie Psy 3.

Natomiast „Szamanka” została uznana „najgorszym filmem wszech czasów” z „najgorszymi scenami seksu w kinie”, jak widać Edyta Górniak słusznie zrezygnowała z zagrania u boku Lindy w tak kontrowersyjnym filmie.

Źródło: pomponik.pl

POLECAMY:

Andrzej Duda złożył propozycję Ukrainie. Putin się wścieknie

Niesamowite odkrycie! Tajemnica sprzed kilku milionów lat

Viki Gabor ma się czego bać – córka Wiśniewskiego zaatakowała

Nie żyje polska gwiazda. Został znaleziony martwy w łazience

Adamowicz ma poważny problem! Wzięła się za nią prokuratura