Okropne! Mąż upokorzył Felicjańską, wrzucił jej nagie zdjęcie na Insta
fot.: Ilona Felicjańska, screen/ YouTube

Ilona Felicjańska i jej mąż, Paul Montana, co rusz rozgrzewają do czerwoności fanów, bo albo zostają aresztowani tuż przed Sylwestrem, albo dzielą się na portalu Instagram zdjęciami, które oburzają co bardziej wrażliwe osoby. Ta druga sytuacja miała właśnie miejsce, bowiem Montana wrzucił na swój profil zdjęcia, na których jego wybranka przygotowuje się do ślubu. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie fakt, że na kilku zdjęciach Ilona Felicjańska jest nago, a część fanek odebrała to jako upokorzenie.

Ilona Felicjańska nie raz znajdowała się w centrum skandalu, bowiem kilka lat temu ukarano ją za spowodowanie kolizji po pijanemu. Potem przyznała się do tego, że zmaga się z problemem alkoholowym. Później nieco o niej przycichło, aż wreszcie pod koniec 2019 roku media obiegła sensacyjna informacja, że Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana zostali aresztowani! Teraz Ilona Felicjańska pokazała się nago na portalu Instagram.

Felicjańska i Montana niedawno wzięli ślub, a teraz zdecydowali się opublikować kilka mniej oficjalnych fotek. Widać na nich przygotowania do ceremonii, ale Montanie udało się także uchwycić żonę w inny sposób. Część internautów uznała to za upokorzenie, bowiem widać na nich jak Ilona Felicjańska, całkiem goła, zakłada adidasy.

Ilona Felicjańska nago wzburzyła niektórych internautów

Ilona Felicjańska przeżyła upokorzenie! Tak mówią fanki, bo jej mąż, Paul Montana wrzucił na Instagram zdjęcia, na których Ilona Felicjańska jest nago
fot.: Ilona Felicjańska, screen/ Instagram

Pod zdjęciem na Instagramie zaroiło się od głosów oburzenia. Fani mówili, że nie wypada w taki sposób pokazywać matki dzieci i dojrzałej kobiety.

Czytaj też: Doda jak z filmu dla dorosłych. To zdjęcie zszokowało nawet jej fanów

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Okazuje się jednak, że Ilona Felicjańska nie ma nic przeciw pokazywaniu się nago. Zdjęcia, które tak oburzyły fanów znalazły się w sieci za jej pozwoleniem.

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Córka Ewy Błaszczyk reaguje na terapię! Przełom po 20 latach?

Lubnauer zbłaźniła się u Mazurka. Ręce opadają

Ostatni wpis Przybylskiej na Insta. Jest tam do dziś, wzruszające

Ostateczna decyzja ws. Królikowskiego zapadła! Właśnie przekazali wieści

Problemy Kurdej-Szatan podczas powrotu z wakacji! Zostali zatrzymani

Epidemia Koronawirusa: rozpoczął się śmiertelny wyścig