Joanna Liszowska podjęła decyzję! Fani w szoku. Chodzi o rozwód?

Joanna Liszowska to jedna z gwiazd serialu „Przyjaciółki”, którego emisja odbywa się na kanale Polsatu. Liszowska prócz gry aktorskiej kocha także śpiewać. Nieraz o tym przekonała swoich fanów. W związku z tym szykuję wielkie przedsięwzięcie. Na razie za wiele nie wiemy. Aktorka jedynie daje powodu do tego typu przypuszczeń z powodu licznych wpisów na instagramie. Czyżby odtwórczyni roli Partycji w Przyjaciółkach Polsatu szykowała coś nadzwyczajnego?Joanna Liszowska – Patrycja w serialu Przyjaciółki zaskakuje na instagramie. Co gwiazda serialu Przyjaciółki szykuje? Czy to przez rozwód?

Joanna Liszowska, gwiazda „Przyjaciółek” Polsatu zaczyna karierę wokalistki?

CZYTAJ TEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

Joannę Liszowską znamy głównie z takich seriali jak „Przyjaciółki” czy „Na dobre i na złe”. Ponadto gwiazda prócz gry aktorskiej nieraz pokazywała, że ma spory talent do śpiewu. W czasie studiów Liszowska wielokrotnie wygrywała konkursu przeglądu muzyki aktorskiej. Warto wspomnieć, iż gwiazda Polsatu ma na swoim koncie również zwycięstwo w programie muzycznym „Jak oni śpiewają”. Odtwórczyni serialowej Partycji z Przyjaciółek zwyciężyła w 2 edycji show. Teraz po cichu zapowiada na swoim instagramie swoją nową muzyczną działalność?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

Przez pewien czas o Joannie Liszowskiej było cicho. Gwiazda „Przyjaciółek” miała spore problemy osobiste. Mianowicie aktorka rozeszła się z mężem. Z tego powodu niedawno przerwała milczenie wpisem, informując oficjalnie, że się rozwiodła i jest daleko od ciekawskich ludzi. Jednym z powodów rozstania pary był brak czasu. Były mąż Joanny Liszowskiej to biznesmen, który prowadzi liczne interesy. Mimo, że mężczyzna na początku miał często odwiedzać żonę i córki w Polsce, to ostatecznie cała sytuacja uległa radykalnej zmianie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Joanna Liszowska - Patrycja w serialu Przyjaciółki zaskakuje na instagram. Co gwiazda serialu Przyjaciółki szykuje? Czy to przez rozwód?
Joanna Liszowska – Patrycja w serialu Przyjaciółki zaskakuje na instagram. Co gwiazda serialu Przyjaciółki szykuje? Czy to przez rozwód?

Patrycja w serialu „Przyjaciółki” Polsatu ważniejsza?

Odtwórczyni roli serialowej Partycji w Przyjaciółkach również rzadko jeździła do męża do Szwecji. Z tego powodu ie widziała w Skandynawii dla siebie przyszłość. Warto zaznaczyć, że Liszowska jest przede wszystkim aktorką, a brak znajomości szwedzkiego uniemożliwiał jej rozpoczęcie kariery na północy Starego Kontynentu. Dlatego Liszowska głównie przebywała w Polsce, aby kontynuować karierę. Niestety para nie przetrwała tej próby i po pewnym czasie oboje podjęli decyzję o rozstaniu.

Jednoznaczne wpisy Liszowskiej na portalu Instagram

https://www.instagram.com/p/ByemiUlhNMw/?igshid=13tfxpesgsi2v

Aktualnie Joanna Liszowska planuje rozwinięcie skrzydeł. Jeżeli nasze przypuszczenia wysnute na podstawie wpisów aktorki na Instagram się spełnią, to wkrótce polska scena muzyczna przyjmuje kolejną gwiazdę. Myślicie, że aktorka serialu „Przyjaciółki” poradzi sobie w nowej roli? Czy chodzi tu o zupełnie coś innego? Czas z pewnością pokaże. 17 czerwca śledźcie uważnie profil aktorki na Instagramie. To właśnie wtedy ma zostać zaprezentowane oficjalne przedsięwzięcie Joanny Liszowskiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: instagram

POLECAMY:

Musiał wywołał kolejny skandal! Teraz ostro się tłumaczy
Szok! Wojewódzki wyznał to na Insta! Chodzi o narkotyki
Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło
Nikt nie znał syna Magdy Gessler. Teraz wiemy kim jest!
Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

Joanna Liszowska – Patrycja w serialu Przyjaciółki zaskakuje na instagram. Co gwiazda serialu Przyjaciółki szykuje? Czy to przez rozwód?