Żenująca wpadka Kożuchowskiej! Ludzie zrównali ją z ziemią!
fot.: Małgorzata Kożuchowska, screen/ YouTube

Nawet tak doświadczonej wyjadaczce, jak Małgorzata Kożuchowska przytrafia się czasem wpadka, bowiem nie ma ludzi doskonałych (nawet na Insta). Ulubiona aktorka Polaków, gwiazda takich seriali, jak „Rodzinka pl”, „M jak miłość” czy „Druga szansa” wrzuciła na Instagram zdjęcie, które wzbudziło falę komentarzy fanów. Fotografia z pozoru jest zwyczajna, ot zwykły portret, ale po bliższym przyjrzeniu się na jaw wychodzą mankamenty, które gwieździe tego formatu nie powinny się przytrafiać.

Małgorzata Kożuchowska to bezsprzecznie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, ale choć może cieszyć się niezaprzeczalnym statusem gwiazdy, gdy przytrafi jej się wpadka nawet ona nie może liczyć na taryfę ulgową. Tak było przy okazji jednego z ostatnich zdjęć, jakie aktorka serialu „Rodzinka pl” wrzuciła na Instagram.

Czytaj też: Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!

Fotografia przedstawia zbliżenie na twarz gwiazdy „M jak miłość” rozświetlonej promieniami słońca. Całość sprawia sielskie wrażenie, które jednak pryska, gdy przypatrzeć się bliżej. Uważni fani szybko wyłapali, gdzie Kożuchowska popełniła gafę i szybko stwierdzili, że to nieuważna wpadka.

Nawet takiej wyjadaczce jak Kożuchowska może przytrafić się wpadka

Kożuchowska i wpadka na Insta? Gwiazda seriali "M jak miłość", "Rodzinka pl" i "Druga szansa" przegapiła kilka błędów w makijażu
fot.: Małgorzata Kożuchowska, screen/ Instagram

Po pierwsze, na palcach gwiazdy widać ślady lakieru do paznokci, którym aktorka serialu „Druga szansa” bezwiednie się pobrudziła. Jej dłonie sprawiają wrażenie pomalowanych niechlujnie i „na szybko”. Druga wpadka, którą zaliczyła Kożuchowska, to ilość pudru, jaki widać na jej twarzy. Zdaniem części fanów, aktorka przesadziła z jego ilością, bowiem w ostrym słońcu widać go doskonale.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Szok! Wojewódzki był molestowany?!

Widać, że nawet największe doświadczenie w mediach nie zawsze chroni przed wpadką, bowiem nikt nie jest doskonały i każdemu mogą zdarzyć się błędy. Trzeba jednak liczyć się z tym, że w dobie wystudiowanych fotografii wrzucanych przez gwiazdy na Insta, wpadka, jaką zaliczyła Kożuchowska nie pozostanie niezauważona.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram

POLECAMY:

Siwiec zaatakowana w sieci! Ludzie zarzucają jej…
Wendzikowska kusi kusym bikini. Widać niemal wszystko!
Anja Rubik kompletnie nago! Takiej fotografii jeszcze nie widzieliście!
Anna Lewandowska niemal zupełnie nago! Tak gorąco jeszcze nie było!
Doda i jej mama szczerze o relacjach. To, co wyznały mocno was zaskoczy!