Panowie lepiej usiądźcie! Maffashion świeci biustem z okazji świąt!
fot.: Julia Kuczyńska "Maffashion", screen/ YouTube

Z okazji świąt, Julia Kuczyńska postanowiła dać prezent swoim fanom obserwującym jej Instagram. Maffashion udostępniła kilka zdjęć z jednej ze swoich sesji, na których widać jej piersi! No, może nie całe, ale dobre i to. Modowa blogerka i modelka magazynów Vogue i Glamour po raz kolejny udowadnia przy tym, że w kategorii zmysłowych fotografii nie ma konkurencji, bowiem fani jak zwykle oszaleli na jej punkcie.

Czytaj też: Paweł Królikowski w szpitalu! Co się dzieje z aktorem?!

Rozbierać się też trzeba umieć, bo największą sztuką jest wywołać efekt wow, bez pokazywania zbyt wiele. Wydaje się, że Julia Kuczyńska opanowała tę sztukę perfekcyjnie, bowiem praktycznie każda fotografia, jaką modelka wrzuca na Instagram jest tego dowodem. Fani Maffashion dostają dzięki temu możliwość wyobrażenia sobie, jak wyglądają jej piersi i inne części ciała, ale bez wulgarnej dosłowności, która często towarzyszy innym gwiazdom.

Piersi Maffashion to najlepszy prezent na święta

Julia Kuczyńska "Maffashion" pokazuje piersi na Insta! Modelka "Glamour" i "Vogue" złożyła w ten sposób świąteczne życzenia swoim fanom.
fot.: Julia Kuczyńska „Maffashion”, screen/ Instagram

Widać, że w przypadku Maffashion procentuje doświadczenie, jakie zdobyła podczas sesji dla Vogue, Glamour i innych tego typu czasopism, bowiem zdjęcia tam zamieszczane rzadko są dosłowne, a piersi i inne trzeciorzędowe cechy płciowe modelek nie atakują zmysłów zbyt mocno.

Czytaj też: Michał Wiśniewski w obecności dwójki kobiet! O co chodzi?!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Faktycznie, czerwona kreacja Maffashion, składająca się jedynie z marynarki i spodni odsłania tylko tyle piersi, ile to konieczne, by pozwolić działać wyobraźni w nieskrępowany sposób. Fani oczywiście są na tak, o czym świadczą entuzjastyczne komentarze, które umieścili pod zdjęciem gwiazdy. Posypały się również szczere świąteczne życzenia i choć raz nikt nie wypominał Kuczyńskiej, że zostawiła Czarka dla innego. Wigilijny cud…

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Fani mają dość Rozenek i jej ciąży! Zniszczyli ją w sieci!
Magda Gessler zalicza straszną wpadkę! Fani kulają się ze śmiechu
Viki Gabor znów zaatakowana! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Zwycięzca Big Brother w obleśnej sesji! Zwrócicie swój posiłek…
Michał Szpak szczerze! Był prześladowany przez…