Zwycięzca Big Brother w obleśnej sesji! Zwrócicie swój posiłek…

Od czasu, gdy Kamil Lemieszewski wygrał program „Big Brother” (TVN7) jego Instagram ożył. Początkujący celebryta dwoi się i troi, by zaistnieć w szerszej świadomości Polaków, bowiem do tej pory jego kariera ograniczała się do pobocznych ról w filmach. Choć były to wielkie tytuły, takie jak „Gwiezdne Wojny”, czy „Aladyn”, to z reguły postaci, które w nich grał były tak nieznaczne, że nawet nie wymieniano go w napisach końcowych. Czy teraz to się zmieni?

Kamil Lemieszewski, funkcjonujący w filmowym światku również jako Lemie stara się wykorzystać na Insta swoje 5 minut, które dostał od losu, bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że jego sława może szybko przeminąć. W związku z tym dodaje na portal mnóstwo zdjęć, które powstały w trakcie jego aktorskiej kariery.

Czytaj też: Maja Sablewska o kompleksach. Zdecydowała się na szczere wyznanie

Zwycięzca programu TVN7 „Big Brother” podzielił się ostatnio z fanami na portalu Instagram zdjęciem, które zostało zainspirowane klimatami lat 90-ych, choć niektórzy stwierdzili, że Kamil Lemieszewski wygląda na nich bardziej jak Borat.

Kamil Lemieszewski podbija Instagram

Kamil Lemieszewski działa na Insta, bo chce wykorzystać zwycięstwo w show TVN7 "Big Brother". Czy role w filmach "Gwiezdne Wojny" i "Aladyn" przydadzą się?
fot.: Kamil Lemieszewski, Adam Bilewicz, Kate Ri, screen/ Instagram

Seria fotografii przedstawia jego wraz z innym modelem i modelką, pozujących w skąpych strojach kąpielowych na nadwiślańskiej łasze. Niestety, ilość owłosienia, jakie pokrywa ciała obu panów sprawiło, że część fanów miało kłopoty, by powstrzymać odruch wymiotny i dało o tym znać w komentarzach. Instagram nie przyjął zbyt dobrze nagości, którą zaproponował Kamil Lemieszewski, więc jeśli celebryta ma plan, by w przyszłości grać w rolach większych niż epizody w filmach „Gwiezdne Wojny”, czy „Aladyn”, będzie musiał wymyślić coś innego.

Czytaj też: Patrycja Kazadi wyznała jaki koszmar przeżyła! Będziecie w szoku!

Na szczęście jego koleżanka modelka uratowała sesję, bowiem na niej można oko zawiesić z przyjemnością.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekret. Chodzi do…
Rafał Szatan mówi wprost. Prześladuje mnie…
Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!
Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki
Siwiec oskarżona o hipokryzję! Poszło o wiarę

, , , , ,