Maja Bohosiewicz nago w basenie! Panowie, lepiej usiądźcie!
fot.: Maja Bohosiewicz, screen/ YouTube

Wystarczy jeden rzut oka na Instagram, by stwierdzić, że styczeń to ulubiony czas polskich celebrytów, bowiem praktycznie wszyscy wyjechali na wakacje. Jedną z gwiazd, które spędzają ten czas w ciepłych krajach jest Maja Bohosiewicz, która przy okazji postanowiła wrzucić na platformę kilka fotek nago. Nie jest to nic wyjątkowego, bo aktorka seriali „M jak miłość” i „Za marzenia” ma już na koncie rozbieraną sesję dla magazynu Playboy, ale zawsze miło jest popatrzeć na ładne ciało.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Czy w tych kieliszkach jest…?! Edyta Górniak raczy się trunkami na wakacjach

Oczywiście nie mamy co liczyć, że Maja Bohoiewicz wrzuci na Instagram zdjęcie, na którym będzie kompletnie nago, bowiem gwiazda ma dwójkę dzieci i prawdopodobnie nie chciałaby przynosić im wstydu. Niemniej jednak, od czasu do czasu aktorka serialu „Za marzenia” chwali się przed fanami swoim, trzeba przyznać, udanym wyglądem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maja Bohosiewicz nago. Mniam.

Maja Bohosiewicz ("M jak miłość", "Za marzenia") nago na Insta! Gwiazda, która ma na swym koncie sesję dla magazynu Playboy wygląda pięknie jak nigdy
fot.: Maja Bohosiewicz, screen. Instagram

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć jak Maja Bohosiewicz wygląda całkowicie nago, powinni odszukać numer gazety Playboy z września 2013 roku, bo to tam gwiazda „M jak miłość: pokazała wszystko. Reszta, której wystarczą mniej dosadne dowody na urodę aktorki, powinna zacząć obserwować jej profil na portalu Instagram. Pod warunkiem, że Bohosiewicz zaakceptuje ich prośbę o dołączenie do grona obserwujących, bowiem jej profil jest z jakiegoś powodu prywatny.

Czytaj też: Szok! Czy Wiktoria Gąsiewska naprawdę na to cierpi?!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ale gdy już uda się pokonać tę przeszkodę, dostanie się wgląd w prywatne życie gwiazdy, która w ocenie fanów jest jedną z najnormalniejszych celebrytek w naszym kraju. Maja Bohosiewicz nie wciska fanom reklam, bawi zabawnymi opisami do zdjęć, a przy okazji od czasu do czasu pokazuje się nago. Czego chcieć więcej?

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Trump podczas wywiadu ujawnił prawdziwy powód ataku! „Od tego się zaczęło”
Weronika Marczuk zdradza powody rozstania z Pazurą! Będziecie w szoku, co wyznała!
Unia uderza w Polskę i Węgry! Zastosują „specjalne środki”. Wszystko na wniosek polityka z Polski
Prawica w szoku! Hołownia powiedział co sądzi o aborcji i związkach partnerskich.
WHO: Nieznany, śmiercionośny wirus zaatakował! Są pierwsze ofiary
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});