Przerażające wyznanie Qczaja! Mrożące krew w żyłach fakty
Daniel Kuczaj (Qczaj) był molestowany oraz zgwałcony przez pedofila w dzieciństwie, trener personalny zdecydował się też na wyznanie, jest gejem. Screen/ YouTube

To się nie mieści w głowie! Na przerażające wyznanie zdecydował się trener personalny i celebryta, Daniel Kuczaj, znany szerzej po prostu jako Qczaj. Jak napisał Qczaj na portalu Instagram, był molestowany oraz zgwałcony przez pedofila w dzieciństwie, trener personalny zdecydował się też potwierdzić fakt, że jest gejem.

Daniel Kuczaj jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów personalnych w kraju, 33- latek z Ludźmierza na Podhalu, wszystkich potrafi zarazić swoim pozytywnym podejściem do życia, jego znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczna góralska gwarą, którą mówi ze swadą w swoich programach. Jeszcze większą popularność dał mu występ w 9 edycji hitowego programu tanecznego stacji Polsat, „Taniec z Gwiazdami”.

Dlatego jesteśmy w tym większym szoku, gdy przeczytaliśmy jego wstrząsające wyznanie. Qczaj przyznał w szczerym poście, opublikowanym na jego profilu na Instagramie, że molestował i zgwałcił go pedofil, gdy miał 7 lat.

Qczaj był molestowany i zgwałcony przez pedofila w dzieciństwie!

https://www.instagram.com/p/B9JVjCmpZEr/

Już kilka miesięcy temu, Qczaj w jednym z wywiadów przyznał, że w młodym wieku zmagał się z depresją i brakiem akceptacji wśród rówieśników, co także doprowadziło do sytuacji, w której chciał odebrać sobie życie. To sport dał mu siłę żeby to przezwyciężyć.

„Depresja, stany lękowe to coś nad czym pracowałem bardzo długo. Dziś mogę powiedzieć, że nad tym zapanowałem, że ujarzmiłem te siedzące we mnie „potwory”. Jednym z elementów, który mi w tym pomógł, był właśnie sport. Dzięki niemu miałem chęć, by wychodzić do ludzi, by robić coś dla siebie, by te nerwy które były we mnie pokierować w dobra stronę”

Czytaj też :Przybylska ostro o TVN. Powiedziała to przed śmiercią

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teraz znany trener zdecydował się pójść o krok dalej i wyznał przerażającą prawdę o swoim dzieciństwie. Nie mieści się w głowie, co musiał wtedy przeżywać. Jakby tego było mało Qczaj zdecydował się na coming out i potwierdził w tym samym poście, że jest gejem.

Daniel Kuczaj (Qczaj) był molestowany oraz zgwałcony przez pedofila w dzieciństwie, trener personalny zdecydował się też na wyznanie, jest gejem.
Daniel Kuczaj (Qczaj) był molestowany oraz zgwałcony przez pedofila w dzieciństwie, trener personalny zdecydował się też na wyznanie, jest gejem. Screen/ YouTube

źródło: Fakt

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy także:

Wiemy ile zarobili uczestnicy Sanatorium Miłości. Oto kwoty

Zdjęcia zwłok Bryanta wyciekły do sieci! Wdowa wstrząśnięta

Kurdej-Szatan złamała prawo i pochwaliła się tym na Insta. Gruba przesada

Podwozisz dziecko do szkoły? Dostaniesz mandat!

Grabowski dostał prosto w twarz w programie na żywo. Wszystkich wryło

Nie żyje prowadzący znanego talk-show. Fani pogrążeni w żałobie