Skandal w „Rolnik szuka Żony”! Marlena zdecydowała się na ostateczny krok
Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Skandal w Rolnik szuka Żony TVP? Największe gwiazdy tej edycji,  a więc Marlena Bazylczuk oraz Seweryn Nowak ponownie będą w kręgu zainteresowania widzów po ostatnim odcinku popularnego reality show telewizji publicznej. Podczas emisji zapowiedzi najnowszej odsłony programu okazuje się,  że 22-latka zaliczyła niemałą wpadkę w drodze na kolejne spotkanie z popularnym rolnikiem. Widzowie w pewnym momencie zwrócili uwagę na kreację uczestniczki, która w pewnym momencie okazała stanowczo za dużo!

Skandal w Rolnik szuka Żony?

Rolnik szuka Żony to bez wątpienia jedna z największych produkcji TVP ostatnich lat. Formuła programu jest dosyć prosta. Do reality show zgłaszają się rolnicy,  którzy poszukują przede wszystkim miłości swojego życia. W pilotażowym odcinku emitowany przed wakacjami poznajemy ich sylwetki. Następnie już jesienią odbywa się pierwszy odcinek, w którym to uczestnicy dokonują selekcji kandydatek na podstawie nadesłanych od nich listów. Każdą z Pań, aby zdobyć serce rolnika musi przejść trzy etapy. Niestety historia programu pokazuje, że zwycięstwo nie zawsze oznaczało trwały związek z rolnikiem.

Czytaj też: Gwiazdor Hollywood zawstydził Rosati! Nie wiedziała, co zrobić

Aktualnie największymi gwiazdami tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony są Seweryn Nowak oraz Marlena Bazylczuk. Od początku było widać,  że między tymi dwoma poważnie iskrzy. Młody Rolnik już w jednym z pierwszych odcinków oznajmił,  że Marlena jest jego największą faworytką,  lecz nie chciałby z góry eliminować innych kandydatek,  którymi były Joanna oraz Diana. Ostatecznie bez zbędnych zaskoczeń w gospodarstwie pozostała tylko 22-letnia Marlena. Kandydatka zapoznała się już ze znajomymi Seweryna,  którzy ze sporym dystansem podeszli do jej kandydatury.

Skandal w Rolnik szuka Żony TVP? Największe gwiazdy tej edycji,  a więc Marlena Bazylczuk oraz Seweryn Nowak ponownie będą w kręgu zainteresowania widzów.
Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Czytaj też: Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W najbliższym odcinku Marlena będzie gościć Seweryna w swoich rodzinnych stronach. Ten moment poprzedzi jednak wspólna randka we dwoje. Z urywków nowego odcinka dowiadujemy się, że Marlena na kolację wybrała czerwoną suknię z wycięciem na nogę. W pewnym momencie nagrania silny powiew wiatru podwinął górną część kreacji. W tym momencie bardziej spostrzegawczy widzowie ujrzeli czerwoną bieliznę młodej kandydatki. Z kolei w sieci od razu pojawiły się komentarze mówiące,  że dziewczyna chciała uwieść młodego rolnika.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Konflikt w rodzinie Anny Przybylskiej! Kto ma rację?
Sensacja! Magda Gessler wystartuje w wyborach?
Roksana Węgiel zmieszana z błotem! Wszystko przez jeden szczegół
Kurdej Szatan ostro przegięła! Widzowie programu „Taniec z Gwiazdami” mają jej dość
Wyciekło pikantne zdjęcie Bohosiewicz z jej kuchni! Co na to mąż?