Duda zaliczył gigantyczną wpadkę! Ludzi zamurowało… [FOTO]

Udostępnij:

Andrzej Duda uczestniczył ostatnio w ćwiczeniach polskich i amerykańskich żołnierzy na poligonie w Żaganiu. Aby poprawić widoczność, przybyłym gościom rozdano lornetki. I tutaj pojawił się problem. Fotoreporterzy uchwycili prezydenta, jak w dość osobliwy sposób korzysta ze sprzętu.

Od razu pojawiły się głosy, że zwierzchnik sił zbrojnych ma problem z obsługą podstawowych sprzętów używanych w wojsku.

“Trzeba kupić mu lunetę” – kpił jeden z internautów.

Inni zauważyli, że i tak robi postępy, bo wcześniej patrzył przez lornetkę zasłoniętą zaślepkami. Cóż, warto przypomnieć, że sam prezydent niedawno wyznał studentom, że on też “cały czas się czegoś uczy”.

2 thoughts on “Duda zaliczył gigantyczną wpadkę! Ludzi zamurowało… [FOTO]

  1. zalosni lewacy i kanalie! jako 5-letni chlopak,ojciec sprezentowal mi niemiecka maske gazowa i ogromna polowa lornetke…wiele lat,za kazdym razem zapominalem zdjac dekle z okularow a w masce gazowej zaslepki wydechowej…w motocyklach wlaczyc zaplon,w aucie,czesto,wylaczyc kierunkowzkaz,od paru lat zapalic papieroska,lub cygarko…nigdy nie przyszlo mi do glowy,zeby z takich powodow komukolwiek dowalic! a tak a propos,czy wy dzielni wojacy,korzystajac z lornetek znacie funkcje ustawiania jej do wlasnego wzroku,czy kiedykolwiek trzymaliscie bron w reku? a kto byl w wojsku? pewnie zaden! udajcie sie lepiej pod sejm,polozcie sie na trotuarze i drzyjcie,jak bardzo brakuje wam demokracji. wypada wam zapytac sie,czy pani minister wojny w niemczech,potrafi obsluzyc m-16,lub leoparda. poniewaz jest ona notoryczna minister roznych resortow,postawcie jej wiele innych pytan. czyz nie znacie swoich ministrow obrony narodowej od czasow bronka i szmajdzinskiego? toz to satyra na leniwych chlopow!

    1. Brawo! Najłatwiej to wytykać komuś błędy. U mas, a Szczecinie taki jeden co z ramienia totalnej ‘opryszczki” jest pełnomocnikiem ds. gospodarki morskiej kpi z tej gospodarki. Tacy to mądrale – zapewne – pomogą ale gospodarkę utopić, a nie wydźwignąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *