Izrael znowu atakuje Konfederację! Robi się gorąco

Ambasador Izraela Alexander Ben Zvi udzielił wywiadu „Super Expressowi”, w którym ponownie postanowił zaatakować Konfederację określając to ugrupowanie polityczne mianem antysemickiego. 

Czytaj też: Czy Wojewódzki ujawni prawdę? Ludzie zniecierpliwieni

– Wywołał pan małą burzę, kiedy stwierdził, że wejście Konfederacji do polskiego Sejmu jest dla pana problemem. Nie brakowało krytycznych głosów, że jako ambasador nie powinien komentować pan polskiej polityki – powiedział prowadzący wywiad Tomasz Walczak.

Ambasador Izraela Alexander Ben Zvi znowu atakuje Konfederację

– To ludzie, którzy mają antysemickie poglądy i wypowiadają się przeciwko Żydom. Jestem nie tylko dyplomatą, ale także Żydem, więc jeśli wypowiadają się przeciwko mnie, to mam prawo powiedzieć coś przeciwko nim – odparł Ben Zvi. Dodał też, że Konfederacja może stać się „problemem” polskiej polityki.

Zobacz również: Obciach w Kuchennych Rewolucjach. Gessler nie wytrzymała

– Zobaczymy, jak będą się zachowywać w Sejmie. Jeśli tam będą powtarzać swoje antysemickie slogany, będzie to problem – oświadczył ambasador.

źródło: wprawo.pl

Polecamy:

Skandal u Wojewódzkiego. Gość chciał wyjść ze studia
Magda Gessler już tak nie wygląda! Co się z nią dzieje?
Gwiazda Ranczo przeszła metamorfozę! Jest nie do poznania
Wiśniewski i Sławomir skoczyli sobie do gardeł?! Interweniowała ochrona!
Basia Kurdej Szatan się nim pochwaliła. Fani są zachwyceni!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →